Işın Karaca Nasıl Zayıfladı? Işın Karaca Diyeti

0
321 okunma

21. yüzyılın en çok rastlanan sağlık problemlerinden biri olan aşırı kilolar ne yazık ki göz önünde olan kişilerde olabiliyor. Bu kişilerin arasında yer alan Işın Karaca kilolarına veda ederek istediği fit bir vücuda kavuştu. Güçlü sesiyle müzik dünyasında albümleriyle yer alan Işın Karaca uzun zamandır kiloları ile başı dertteydi. Kilo vermek için uzun bir sürece giren ve azimle bu yoldaki kararlılığından vazgeçmeyen Işın Karaca bu süreçte başarıya ulaşarak kilolarından kurtuldu. Işın Karaca Nasıl Zayıfladı? Daha çok hastalık sebebiyle kilo vermesi gerekli olan Işın Karaca tüm kadınların hayali olan fit bir vücuda sahip oldu. Haşimato tiroidi hastalığı ve bazı sağlık sorunları nedeniyle kilo vermesinin şart olduğu şarkıcı mide ameliyatı olarak tam 25 kilo verdi. Peki başarılı şarkıcı Işın Karaca Nasıl Zayıfladı?, Işın Karaca Nasıl Kilo Verdi?, Işın Karaca Kaç Kilo Verdi?, Işın Karaca Diyeti, 25 Kilo Verdiren Diyet, Işın Karaca Diyet Listesi, Işın Karaca Ne Ameliyatı Oldu?, Işın Karaca Doktoru Kim?, Işın Karaca Kaç Beden Zayıfladı? bu soruların yanıtını sizler için cevaplıyoruz.

Işın Karaca Nasıl Kilo Verdi?

Işın Karaca Işın Karaca Diyet

Işın Karaca mide ameliyatı sonucu 25 kilo vererek 36 bedene düştü. Işın Karaca Son Hali, Işın Karaca Zayıf Fotoğrafları.

Kahvaltı; 3 yumurtadan yapılmış, yeşil sebzeli omlet + 1 dilim ekmek

Öğlen; 1 parça firın somon/Tavuk ve haşlanmış sebze

Ara; Aktivia yoğurtun içine 2 parça sevdiğim meyve karışımı

Akşam; 250 Gram et/balık + sebze

Ara; 1 Aktivia yoğurtun içine yarım avuç ceviz ve tarçın…

3 litre su ve deli gibi rezene çayı 🙂

Diyet listesi Işın Karaca için Diyetisyen Uzmanı Şeyma Tuna tarafından ona özel olarak hazırlanmıştır. Kişiye özel olan bu diyeti doktorunuza danışmadan yapmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here