İstanbulda Botoks’u Nerede Yaptırabilirim

0
71

Botoks İstanbul sinirde meydana gelen uyarıların adaleye ulaşmasını önleyerek etki göstermektedir. Bu şekilde kasın kasılması önlenmiş olur. Yalnız bu etkilerin tamamı geçicidir. Kaslarda kalıcı bir farklılığa sebep olmaz. Cildin altındaki özellikle yüz bölgesindeki cildin altın bulunan kaslara botoks İstanbul uygulanarak cilt kırışıklarının yok edilmesi sağlanır. Botoks İstanbul genelde göz çevresindeki kırışıklıklar için, alındaki kırışıklıklar için, dudak üstü ve dudak kenarındaki kırışıklıklar için kullanılır. Kırışıklıkların tedavisinin yanında botoks İstanbul bir de terlemeyi önlemek için uygulanır. Özellikle yaz aylarında çok fazla terleyen kişiler, özellikle ıslak koltuk altı görüntüsünden rahatsız oldukları için, yaz mevsiminde koltuk altlarındaki terlemeyi önleyici botoks İstanbul yaptırırlar.

Botoks fiyatları markasına göre 100 veya 200 ünite Clostridium botulinum toxin type A içerir. Botoks toz halinde bir flakon içinde bulunmaktadır. Botoks içerern flakonlar derin dondurucular içinde saklanır. Botoks içeren flakon kullanılmak istenildiğinde içine serum karıştırılır. Serum katılan flakon en geç 24 saat içerisinde kullanılmalıdır. Sulandırılan botoks gün içerisinde kullanılmazsa steril olmayabilir. Eğer artan botoks var ise diğer hastaya uygulanmalı eğer uygulanacak kimse yoksa çöpe atılmalıdır. Bu nedenle Botoks fiyatları bölgeye ve kliniğin botoks hasta sayısına göre değişebilir. Çok sayıda botoks yapan bir klinikte açılan tüm botoks kullanılabilir. Seyrek Botoks işlemi yapılan yerde açılan Botoks boşa gider ve maliyeti artar. Bu sebeple botoks fiyatları merkezler arası değişiklik gösterir.

Dudak çizgilerinin üst dudaktaki diklemesine çizgiler yaşlanmanın en güçlü belirtilerindendir. Yoğun sigara içiciliği dudak çizgilerini artırır ve derinleştirir. Dudağın yaşla birlikte dolgunluğunun azalması çizgilerin daha kolay çıkmasına sebep olur. Bu yüzden dolgu maddesi uygulamaları hem dudağa hem çizgilere yapılmalıdır. Dudak çizgilerini yok etmek için bir anda çok miktarda dolgu boca etmek dudakta ördek görünümü yapar. Bu yüzden kırışıklıkları azaltacak genel bir dolgu yapıldıktan sonra, zamanla takviye dolgular yapılmalıdır. Dudak çizgileri ile ilgili merak ettiğiniz her şeye www.drmustafakaratas.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here