İstem Atilla (Burak Yılmaz’ın Nişanlısı) Kimdir?

0
128

Galatasaray ve Türk Milli Takımı’nın yıldız golcüsü Burak Yılmaz, kulübüyle sözleşme yenilemek için attığı imzadan sonra bir imza da özel yaşamı için atacak. Golcü futbolcu Burak Yılmaz‘ın daha önce nişanlanıp ayrıldığı sevgilisi İstem Atilla ile nikah masasına oturulacağı konuşuluyor. Daha önce adını duymadığınız İstem Atilla ile ilgili toplayabildiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. İstem Atilla kimdir?

Bural Yılmaz ve İstem Atilla Evlendi
Bural Yılmaz ve İstem Atilla Evlendi

İstem Atilla Kimdir?

Adı Burak Yılmaz ile evleneceği söylentileri ile gündeme gelen İstem Atilla‘yla ilgili bilgiler vermek istiyoruz. Burak Yılmaz ile İstem Atilla’nın evleneceği iddiasını gündeme getiren kişi magazin programı sunucusu Gizem Hatipoğlu oldu.

Aslında Burak Yılmaz ile İstem Atilla 2009 yılında evleneceklerdi. Fakat o dönem İstem Atilla’nın nikahtan vazgeçerek Burak Yılmaz’dan ayrıldığı ve düğünün iptal olduğu haberleri çıktı. Hatta Burak Yılmaz nişanlısının düğünden vazgeçmesi üzerine psikolojik olarak yıkılmış ve bu durum kariyerini de olumsuz etkilemişti.

İstem Atilla’nın düğün arifesinde Burak Yılmaz’dan ayrılmasının nedeni olarak golcü futbolcunun Rus kızlarıyla alem yapması iddiaları da gündeme gelmişti.

Burak Yılmaz’ın Kız Alma Esnasında Davul Zurna eşliğinde Oynadığı Anlar

İstem Atilla ve Burak Yılmaz Fotoğrafları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here