Joker Yarışması Başvuru Formu (TRT 1)

  Joker Yarışması Başvuru Formu
  Joker Yarışması Başvuru Formu

  Televizyon ekranlarının diziler gibi en çok izlenen yapımları arasında yer alan yarışma programlarının sayısı her geçen gün artıyor. Çok yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Joker adlı yarışma programı da bu yapımlardan biri olacak. Joker yarışmasının tanıtımı TRT 1 ekranlarında dönmeye başladı. Joker yarışmasına başvurular başlamış durumda. Yarışmaya başvurmak oldukça kolay. Joker Yarışması Başvuru Formu ve Başvuru Detayları ile ilgili ayrıntılar haberin devamında.

  Joker Yarışması Başvuru Formu
  Joker Yarışması Başvuru Formu

  Joker Yarışması Formatı Nasıl?

  Joker‘de tam 15 adet soru var. Yarışmacıların tam 10 jokeri var. Yarışmacı soruları doğru cevapladıkça para ağacında bir basamak yukarı çıkar. Jokerler soruların cevaplarındaki yanlış şıkları silmeye yarar. Yarışmacı bir soruda üç joker hakkını kullanırsa otomatikman soruyu bilmiş olur. Yarışmacı soruya yanlış cevap verirse dört jokerini kaybeder. Yarışmacının jokerleri bittiğinde, verdiği her yanlış cevapta para ağacında dört basamak aşağıya iner. Yarışmacı 15 soru sonunda para ağacında neredeyse o kadar ödül kazanır.

  Joker Yarışması Başvuru Formu

  TRT 1’in çok yakında yayın hayatına başlayacak olan yeni yarışma programı Joker’e başvurmak için çok basit bir kaç adımdan geçmeniz gerekiyor.

  Öncelikle www.jokeroyna.com internet adresine giriyorsunuz ve Joker Yarışması Başvuru Formu’nu dolduruyorsunuz.

  Joker Yarışması Twitter adresi: https://twitter.com/JokerTRT1

  Jıoker Yarışması Facebook adresi: https://www.facebook.com/JokerTRT1

  188 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar bu gibi yarışmalarda her zaman ümit vardır ama insanlar zaten bütün hayatlarını hayal kurarak geçirirler kimileri bazı hayallerine ulaşırken kimileri de bütün hayatı boyunca hayallerinin peşinde koşar durur burada asıl olan sebeplere sarılıp gerisini takdiri ilahiye bırakmalıdır.Birçok insan bu yarışmaya katılmak istiyor fakat onların da bir kapasitesi olduğu unutulmamalıdır.olursa güzel olur olmazsa dünyanın sonu değildir.hayat devam ediyor.

  2. Yarışma formati çok guzel hem bilgimizi hemde bilgimize olan güvenimizi sorgulayan bi format
   Cok başarılı buldum. Yarışmaya başvurdum. Umarim kabul gorurüm.

  3. programın teaserlerini izledim, başarılı bir yarışma olacağı düşüncesindeyim. TV kanallarında yarışma programları bir hayli izleniyor. Çok izlenenler arasında yer bulacağına inanıyorum.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here