Justin Timberlake İstanbul Konseri Bilet Fiyatları 26.05.2013

0
113 okunma
Justin Timberlake İstanbul Konseri 26 Mayıs 2013
Justin Timberlake İstanbul Konseri 26 Mayıs 2013

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake son albümü The 20/20 Experience‘in Avrupa turnesi kapsamında Türkiye’de de bir konser verecek. Aslında Justin Timberlake‘i şarkıcı sıfatı ile sınırlandırmak büyük haksızlık olur. Timberlake’in şarkıcılık ve söz yazarlığı dışında birçok farklı meziyeti de var. Bu meziyetleri arasında oyunculuk ve iş adamlığı ön plana çıkıyor. Özellikle başrollerinde oynadığı, Facebook’un kurucusu Mark Zukerberg’in hayatını ve Facebook’u nasıl kurduğunu anlatan Social Network (Sosyal Ağ) filmini izlemenizi tavsiye ederim. GQ tarafından yılın erkeği seçilen Justin Timberlake’in İstanbul Konseri hakkında detaylı bilgiyi ve bilet fiyatlarını haberin devamında bulabilirsiniz.

Justin Timberlake İstanbul Konseri 26 Mayıs 2013
Justin Timberlake İstanbul Konseri 26 Mayıs 2013

Justin Timberlake İstanbul Konseri

Justin Timberlake son albümü The 20/20 Experience’in dünya ve Avrupa turnesi kapsamında İngiltere, İsviçre, Almanya, Belçika, Danimarka ve Finlandiya’dan sonra Türkiye’ye de gelecek.

Justin’in İstanbul Konseri 26 Mayıs 2013’de İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumu’nda gerçekleştirilecek. Saat 18.00’de başlayacak olan konseri bilet fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Justin Timberlake İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Aşağıda yer alan liste Biletix.com’dan alınmıştır. Yazımızın yayınlandığı tarihte bazı kategorideki biletler tükenmişti. Justin Timberlake’in İstanbul Konseri biletlerini Biletix.com’dan temin edebilirsiniz.

Diamond Circle Ayakta Erken Giriş – 700.00 TL
Diamond Circle – 590.00 TL
Golden Circle – 330.00 TL
Tribün Kategori 1 – 275.00 TL – TÜKENDİ
Tribün Kategori 2 – 220.00 TL
Saha içi Ayakta – 145.00 TL
Tribün Kategori 3 – 100.00 TL – TÜKENDİ

Justin Timberlake konserine Woops üyesi öğrenciler de yarışmaya katılarak bilet kazanabilmektedir.

Justin Timberlake İstanbul Konseri ile ilgili önemli notlar

– Stad kapı açılış saati: 18:00
– Konser her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
– Konser alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek konser alanına alınmayacaktır.
– Organizasyon sahibi etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
– Konser alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here