Açelya Topaloğlu kimdir?

2
151

Kanal D’nin yaz dizilerinden biri olan Kaçak Gelinler‘in ilk bölümünün yayınlanmasına çok az kaldı. Gün içinde dizinin tanıtım fragmanı Kanal D ekranlarında sürekli karşımıza çıkmaya başladı. Kaçak Gelinler dizisinin kadrosundaki oyuncular da iyiden iyiye merak edilmeye başladı. Daha önceki yazımızda Kaçak Gelinler Kainat karakterini canlandıracak oyuncuyu sizlere tanıtmıştık. Bu yazımızda ise Kaçak Gelinler Almila karakterini canlandıracak olan oyuncuyu sizlere tanıtmak istedik. Kaçak Gelinler dizisinde Almila karakterini canlandıracak olan Açelya Topaloğlu hakkında detaylı bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz. Kaçak Gelinler Almila Kimdir?

Kaçak Gelinler Almila Kimdir
Kaçak Gelinler Almila Kimdir

Kaçak Gelinler Almila Kimdir?

Kanal D’nin yeni dizilerinden biri olan Kaçak Gelinler’de baş karakterlerden Almila’yı canlandıran oyuncu Açelya Topaloğlu. Güzel oyuncunun ismini daha önce duymamış olabilirsiniz. Zira kendisi daha önce televizyon ekranlarında çok izlenen yapımlarda yer almadı.

1 Ocak 1986 doğumlu olan Açelya Topaloğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı’nı bitirdi. Televizyon kariyerine Arka Sokaklar’da ve Aşk Yakar adlı dizide canlandırdığı Belda karakteriyle başladı. Daha sonra Eve Düşen Yıldırım dizisinde iki sezon Sevda karakterini canlandırdı. Açelya Topaloğlu‘nun diziler dışında kariyerinde bir kısa filmi bir de televizyon filmi bulunuyor.

Kaçak Gelinler Almila (Açelya Topaloğlu) Fotoğrafları

Açelya Topaloğlu
Açelya Topaloğlu
Açelya Topaloğlu_001
Açelya Topaloğlu

2 YORUMLAR

  1. açelya ablacım:çok güzelsin çok tatlısın kaçak gelinlerde en güzeleri sensin senle özgür hiiiç yakışmıyorsunuz ama ben seni çok seviyorum biliyormusun kaçak gelinlerde en güzeleri sensin :sevgilerimle rojin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here