Deniz Baysal kimdir?

13
516

Televizyonların en çok izlenen popüler dizileri önümüzdeki bir ay içinde birer birer sezon finali ya da final yapmaya hazırlanıyor. Yaz döneminde kanalların yayın akışlarında oluşacak boşlukların önüne geçmek adına, yeni dizi projeleri hayata geçirilecek. Bu dizilerden biri de yaz sezonunda Star TV ekranlarında izleyeceğimiz Kaçak Gelinler dizisi. Kaçak Gelinler dizisinin oyuncu kadrosu oldukça ilgi çekici isimlerden oluşuyor. Bu oyunculardan birisi olan Kainat karakterin canlandıran Deniz Baysal‘ı sizlere tanıtmak istiyoruz. Kaçak Gelinler Dizisi Kainat Kimdir? Deniz Baysal Kimdir?

Kaçak Gelinler Kainat Kimdir
Kaçak Gelinler Kainat Kimdir

Kaçak Gelinler Kainat Kimdir?

Yaz döneminde Star TV’de izleyiciyle buluşacak olan Kaçak Gelinler dizisinde Kainat karakterini genç ve güzel oyuncu Deniz Baysal canlandırıyor. Deniz Baysal ile ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Deniz Baysal Kimdir?

Kaçak Gelinler dizisinin başrol oyuncularından Deniz Baysal, 5 Nisan 1991 İzmir doğumlu. Oyunculuk kariyerine Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda başladı. Tiyatro hocasının teşvikleri ve desteği ile oyunculuk ajansına başvuran ve kabul edilen Baysal, ilk olarak Derin Sular adlı diziyle televizyon izleyicisinin karşısına çıktı.

Deniz Baysal’ın Daha Önce Rol Aldığı Diziler

  • Derin Sular
  • Kayıp Şehir
  • Aşk Ekmek Hayaller

Deniz Baysal Fotoğrafları

13 YORUMLAR

  1. deniz ablacım:kaçak gelinlerde en güzeli ve en tatlısı sensin.kaçak gelinlerde can abiyle hiç yakışmıyorsunuz sen çok tatlısın o hiç tatlı değil tabi sen en iyisini bilirsin:sevgilerimle ayşenur…:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here