Bestemsu Özdemir kimdir?

0
115

12 Mart 2014 çarşamba akşamı ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Kara Para Aşk izleyiciden büyük beğeni topladı. Ancak Kara Para Aşk‘ın reytingi istenilen seviyede değildi. Bunun en büyük nedeni de Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl ile aynı gün aynı saatte yayınlanmış olması. Kara Para Aşk‘ın birinci bölümü dizinin hikayesinin oldukça dikkat çekici olduğunu gösterdi. İlk bölüm boyunca heyecan düzeyi hep yüksek seviyelerdeydi. Başrollerinde Engün Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün yer aldığı Kara Para Aşk dizisinin diğer oyuncuları da hayli dikkat çekti. Bu oyuncular arasında Nilüfer Denizer karakterini canlandıran genç oyuncu Bestemsu Özdemir, hem oyunculuğu hem de güzelliği ile en çok dikkat çekenler arasında yer aldı. Kara Para Aşk dizisinde Nilüfer Denizer karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir hakkında ayrıntılı bilgiler haberin devamında. Kara Para Aşk Nilüfer Kimdir? Bestemsu Özdemir Kimdir? Ayrıntılar haberin devamında.

Bestemsu Özdemir Kimdir
Bestemsu Özdemir Kimdir

Kara Para Aşk Nilüfer Denizer Kimdir?

Nilüfer, Denizer ailesinin en küçük kızlarıdır ve Amerika’nın New York şehrinde ressamlık eğitimi görmektedir. Ablası Elif Denizer’in (Tuba Büyüküstün) doğum günü nedeniyle İstanbul’a gelmiştir. Doğum günü gecesi babalarının öldürülmesinden sonra, babasının en iyi arkadaşlarından biri olarak bildikleri Tayyar Dündar (Erkan Can) tarafından kaçırılmıştır.

Bestemsu Özdemir Kimdir?

Kara Para Aşk dizisinde Nilüfer Denizer‘i canlandıran genç oyuncu Bestemsu Özdemir, 1992 İstanbul doğumludur. Özel Saint Benoît Fransız Lisesi’nden mezun olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here