Karadayı Orhan’ın Sevgilisi Nilay (Perihan Ünlücan Erener) Kimdir?

0
162
Perihan Erener Kimdir?
Perihan Erener Kimdir?

ATV’nin nefes kesen dizisi Karadayı dün akşam yayınlanan 43.bölümü ile ekranlara geldi. Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Mahir Karadayı karakterinin, işlemediği bir suç yüzünden hapiste yatan babasını kurtarma çabalarını konu alan dizi, 2.sezonu ile izleyenleri televizyon başına kilitlemeye devam ediyor. 43.bölümde Mahir Karadayı ve Hakime Feride Şadoğlu’nun davayı çözebileceğini düşündükleri Serra’nın bankadaki gizli kasasına ulaşma çabaları ve Mahir’in kardeşi Orhan‘ın Yılan Berdan ile olan ilişkisi ön plana çıktı. Yılan Berdan tarafından bir randevu evinin başına getirilen Orhan’ın amacının ne olduğu henüz anlaşılamadı. Bu sırada randevu evinde çalışan ve Orhan’a yakın ilgi gösteren Nilay karakteri dikkat çekti. Güzelliği ve fiziği ile Karadayı seyircisinin merakını uyandıran Nilay’ı canlandıran oyuncunun kim olduğunu sizler için araştırdık. Karadayı Nilay karakteri ile ilgili ayrıntılı bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.

Karadayı Dizisi Nilay Karakteri Kimdir?

Karadayı dizisinin son iki bölümünde karşımıza çıkan ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Nilay karakterini Perihan Ünlücan Erener isimli oyuncu canlandırıyor.

Perihan Erener Kimdir?
Perihan Erener Kimdir?

Perihan Ünlüer’in Rol Aldığı Projeler

Pepsi Reklamı 2010

Keskin Bıçak 2010

Bir Günah Gibi 2011

20 Dakika 2012

Karadayı 2013

Perihan Ünlücan Erener
Perihan Ünlücan Erener

Perihan Ünlücan Erener Kimdir?

Perihan Erener 28 Şubat 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Cağaloğlu Anadolu Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi,Fizik bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken bir konserde keşfedildi. Üniversiteyi bitirdikten sonra yönetmen Gül Oğuz sayesinde oyunculuğa başladı.

Kenan İmirzalıoğlu ve Perihan Ünlücan Erener’in Rol Aldığı Pepsi Reklamı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here