Sevdiğimi Aldılar Kanadımı Kırdılar Şarkı Sözleri

3
232

ATV ekranlarının fenomen dizilerinden Karadayı, 65.Bölümü ile 31 Mart 2014 pazartesi akşamı izleyicisiyle buluşacak. 65.Bölümün fragmanı ATV ekranlarında dönmeye başladı. Karadayı‘nın yeni bölümünde unutulmaz şarkıcı Belkıs Özener’in “Sevdiğimi Aldılar, Kanadımı Kırdılar” sözleriyle başlayan Gümüş Gerdanlık adlı şarkısı çalacak. Karadayı 65.Bölümde çalan Gümüş Gerdanlık adlı şarkının sözlerini haberin devamında bulabilir, şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Karadayıda Çalan Sevdiğimi Aldılar Kanadımı Kırdılar Şarkısı
Karadayı’da Çalan Sevdiğimi Aldılar Kanadımı Kırdılar Şarkısı

Karadayı 65.Bölüm Özeti

Başsavcının gerçek katili Turgut Akın gerçek öğrenilemeden öldü. Artık Mahir Kara’nın babasını kurtarabilmek için çok daha çaba sarf etmesi gerekecek. Turgut ölmeden önce savcıya her şeyi itiraf ettiği bir ifade vermiştir. Ancak Mahir ve Feride bu ifadeye ulaşamazlar. Bu durum babasını kurtarabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışan Mahir’i yıkar. Mahir’in bu kötü zamanında onu teselli eden tek şey biricik aşkı Feride’dir.

Bu arada Turgut’un ölmeden önce verdiği ifade, Feride’nin babası Mehmet Saim aracılığıyla gazetenin patronu Sinan’ın eline geçer. Feride’ye aşık olan Sinan eline geçen bu kozu en iyi şekilde kullanmak istemektedir.

Bu arada Kara ailesi, Nazif Kara’nın idam kararının onanmasıyla yıkılır.

Karadayı’nın 65.Bölümü oldukça heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Şimdi geçelim Karadayı’nın 65.Bölümünde çalacak olan şarkıya.

Sevdiğimi Aldılar Kanadımı Kırdılar (Gümüş Gerdanlık) Şarkı Sözleri

Sevdiğimi aldılar
Kanadımı kırdılar
Bir ceylan gibi beni
Can evimden vurdular

İçimde bir acı var
Yanıyor ılık ılık
Ondan bana hatıra
Kaldı gümüş gerdanlık

Bu sevginin ardından
Yemin ettim kin tuttum
Bakmayın gözlerime
Sevmesini unuttum

Sevdiğimi Aldılar Kanadımı Kırdılar (Gümüş Gerdanlık) Dinle

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here