Karolin Fişekçi Kimdir?

0
120

İsmi daha önce Orhan Pamuk’un sevgilisi olarak gündeme gelen Karolin Fişekçi yine Orhan Pamuk’la adını duyurmayı başardı. Karolin Fişekçi Orhan Pamuk’u bir restauranta yemek yerken bastı ve yanındaki kadın Orhan Pamuk’un omzuna elini atarak onu cep telefonuyla çekmeye çalıştılar. Peki Karolin Fişekçi Kimdir?

Karolin Fişekçi
Karolin Fişekçi

Mimar Sinan Üniversitesi Resim Bölümü mezunu olan 32 yaşındaki Fişekçi, yoğun cinsel mesajlar içeren sergileri ve nü resimleri ile adından söz ettiriyor.

Karolin Fişekçi Kimdir?

karolin fişekçi, 2009’da da erkekliğin fetişleşmiş sembollerine gönderme yapmak için kırmızı mini eteğiyle beşiktaş meydanı’ndaki bir topa çıkarak poz vermişti.”

“Edep sınırlarımı kendim çiziyorum ve oldukça yukarıda” diyen Fişekçi, Hrant Dink’in öldürülmesinden sonra 16 Türk büyüğünün heykellerini öptüğü bir fotoğraf çalışması da yapmıştı.

TOP ÜSTÜNDE POZ

Fişekçi, 2009’da da erkekliğin fetişleşmiş sembollerine gönderme yapmak için kırmızı mini eteğiyle Beşiktaş Meydanı’ndaki bir topa çıkarak poz vermişti.

İstanbul’da eserleri Karşı Sanat, Bilsar Binası, Amerikan Hastanesi ve Proje 4L Elgiz Çağdaş Sanat Müzesi’nde düzenlenen sergilerde yer aldı. 2009 yılında, Platform Güncel Sanat Merkezi, İstanbul Misafirleri Programı’na katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here