Kendi cenazesi vasiyeti üzerine 15 dakika geç başlatılan kişi kimdir?

0
191 okunma
Elizabeth Taylor
Elizabeth Taylor

Tüm randevulara geç kalmasıyla bilinen, kendi cenazesi vasiyeti üzerine 15 dakika geç başlatılan kişi kimdir?

A) Margaret Thatcher
B) Elizabeth
C) Hugo Chavez
D) Steve Jobs

Cevap aşağıda…

Elizabeth Taylor
Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor’ın ilginç vasiyeti

Davetlere hep geç katılmasıyla tanınan Elizabeth Taylor’ın naaşı vasiyeti gereği Los Angeles’ta defnedileceği mezarlığa konuklardan 15 dakika sonra getirildi

ABD’nin Los Angeles kentinde çarşamba günü 79 yaşında hayatını kaybeden Hollywood’un iki Oscar ödüllü oyuncusu Elizabeth Taylor, sade bir törenle toprağa verildi. Hayattayken davetlere geç gelmesiyle bilinen menekşe gözlü yıldızın dün öğleden sonra düzenlenen cenazesi, kendi vasiyeti üzerine herkesten 15 dakika sonra Michael Jackson’ın da yattığı Los Angeles’taki Forest Lawn Memorial Park mezarlığına getirildi. Şubat ayının ilk haftasından beri ağır kalp yetmezliğinden tedavi gördüğü Los Angeles kentindeki Cedars- Sinai Tıp Merkezi’nde hayatını kaybeden Taylor’ın cenazesi, Yahudiliğe geçmesi nedeniyle dini gereği ölümünün ertesi günü defnedildi. Cenaze töreni, sanatçının yaşam şeklinin aksine ihtişamdan uzaktı. Taylor’ı son yolculuğuna az sayıdaki aile meclisi uğurladı. Taylor’ın dört çocuğu ve diğer aile yakınlarını taşıyan siyah limuzinler, öncelikli olarak mezarlığa girdi. Ancak büyük bir gizlilik içinde yapılan tören, bu yüzden medya mensupları tarafından görüntülenemedi. Onlarca medya mensubu, mezarlığın dışından canlı yayınla Taylor’ın son yolculuğunu dünyaya duyurdu. Taylor’ın Michael Jackson’ın yanındaki mezara gömüldüğü bildirildi.

MİCHAEL’I UNUTAMADI
Taylor’ın yaşamına tanık olanlar, ünlü oyuncunun pop star Michael Jackson ile büyük bir aşk yaşadığını ve ölümünden sonra hiç kendine gelemediğini belirtti. Michael Jackson’ın vefatının Elizabeth Taylor’ın sağlığını kötü etkilediğini söyleyen tanıklar, ünlü pop starın öldüğünde “O hep kalbimde yaşayacak ama bu yeterli değil, onsuz hayatım o kadar boş ki” şeklinde ifadeler kullandığını kaydetti. Taylor’ın Jackson’la “en saf aşkı” yaşadığını söylediğini aktaran ünlü aktrisin çevresi, ikilinin arasındaki ilişkinin 1980’li yıllarda başladığını belirtti.

HEP BİRLİKTEYDİLER
Elizabeth Taylor, Michael Jackson’la aynı mezarlığa defnedildi. Taylor’ın yakınları törene limuzinlerle geldi. 27 yaş fark olmasına rağmen Taylor ve Jackson arasında özel bir ilişki vardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here