Kiraz Mevsimi dizisinin oyunu rekor kırıyor!

0
69

Son yıllarda teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve yaygınlaşması ile dünya genelinde bilgisayar ve internete sahip olan insan sayısı da hızlı bir şekilde arttı. İnsanlar artık televizyon karşısında ya da dışarıda vakit geçirmek yerine bilgisayar başında internette vakit geçirmeyi tercih ediyor. İnternette en çok vakit geçirilen mecralar arasında ise ilk sıralarda sosyal medya ve oyunlar geliyor. Kullanıcılar sosyal medyada tanıdıkları ya da tanımadıkları insanlarla iletişim kurarken, bir yandan da vakitlerini eğlenerek geçirebilmek için oyun oynuyorlar. Buna paralel olarak internette yer alan oyun sitelerinin sayısı da bir anda sıçrama yaptı. Şu sıralar flaş oyunlar arasında en çok oynanan oyunlardan biri de Fox TV ekranlarında yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisinin ana karakterleri Öykü ve Ayaz ile ilgili geliştirilmiş oyun. Kiraz Mevsimi oyunu da dizinin kendisi gibi binlerce kişi tarafından sevildi.

Kiraz mevsimi oyunuKiraz Mevsimi dizisinin sevilen karakterleri Öykü ve Ayaz’ın maceralarını konu alan Kiraz Mevsimi Oyunu’nu, oldukça geniş bir oyun yelpazesine sahip olan flaş oyun sitesi oyunteyze.com’da oynayabilirsiniz.

Oyunteyze.com sitesinde daha birçok ilgi çekici ve popüler oyunu kolaylıkla oynamak mümkün. Bu oyunlardan biri de son bir kaç yıldır özellikle küçük yaştaki kızların tercih ettiği puanlı giysi giydirme oyunu. Bu oyunda da bir mankeni, etrafta bulunan çeşitli giysilerle farklı farklı tarzlarda giydirerek puan topluyorsunuz. Flaş oyunlar da diğer bilgisayar oyunları gibi çok abartılmayan sürelerde oynandığında, zeka gelişimi üzerinde olumlu katkılar sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here