Özge Gürel kimdir?

4
204
Kiraz Mevsimi Öykü
Kiraz Mevsimi Öykü

FOX TV ekranlarında yeni başlayan Kiraz Mevsimi dizisinin genç oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Kiraz Mevsimi dizisinin başrollerinde yer alan ve Öykü karakterini canlandıran oyuncuyu Medcezir dizisinin takipçileri hemen tanımıştır. Ancak Medcezir dizisini izlemeyenler için Kiraz Mevsimi’nin Öykü’sünü sizlere tanıtmak istiyoruz. Kiraz Mevsimi Öykü Kimdir?

Kiraz Mevsimi Öykü
Kiraz Mevsimi Öykü

Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü Kimdir?

Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakterini genç ve güzel oyuncu Özge Gürel canlandırıyor. Özge Gürel hakkında daha önce bir yazı yazmıştık. Ancak o yazımızı kaçıranlar için güzel oyuncuyu sizlere tekrar tanıtalım.

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

Özge Gürel 05 Şubat 1987 Silivri doğumlu oyuncudur. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Kızım Nerede dizisi ile adım atmıştır. Bu dizinin çekimleri için başvuran yüzlerce kişi arasından seçilen Özge Gürel dizide ana karakterlerden biri olan kayıp kız Zeynep’i canlandırmıştır. Kızım Nerede dizisi sonrasında Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynayan genç oyuncu daha sonra Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırmıştı.

4 YORUMLAR

    • oyku seni cok seviyorum ben sevil lutfen senin dizin kiraz mevsimi bitmesin ayazada soyle diziniz botmesin sizi seviyorum sizi seviyorum herkese selamlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here