Kısa Bacaklılar Nasıl Giyinmelidir ?

0
91

Kadınların güzel görünmek için yaptıkları bir çok şey, yanlış kıyafet seçimleri nedeniyle boşa gitmektedir. Eğer boyunuz kısaysa, boyunuzu uzun göstermek için kıyafetlerle küçük hileler yapabilir ve boyunuzu bir nebze olsun uzun gösterebilirsiniz.. Sosyolife moda takımı olarak kısa boylu olup da uzun boylu görünmek isteyenler için neler yapılabileceğini anlatacağız.

Yüksek belli pantolonlar giymelisiniz

Yüksek belli pantolonlar tercih ettiğinizde bacaklarınız her zamankinden daha uzun görünecek ve bu da boyunuzu uzun gösterecektir. Bu tarz pantolonları gardropunuzdan kesinlikle eksik etmeyin.

Nasıl uzun boylu görünülür
Nasıl uzun boylu görünülür

Mini Etek Giyebilirsiniz

Mini etek giydiğinizde bacak boyunuz sihirli bir şekilde uzun görünecektir ve bu da sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Kış mevsiminde mini etekleri opak siyah çoraplar ile kombinleyebilirsiniz.

Nasıl uzun boylu görünülür_2
Nasıl uzun boylu görünülür_2

Monokrom Stil Kullanabilirsiniz

Monokrom stili baştan aşağıya aynı renk giyinmek olarak tanımayabiliriz. Tabi bu stili kullanırken çok parlak renkleri kullanmamalısınız. Gri, saks mavisi vb. renkleri seçmelisiniz. Monokrom stil boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir.

Nasıl uzun boylu görünülür_3
Nasıl uzun boylu görünülür_3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here