Seray Kaya kimdir?

1
108

FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizilerden Kocamın Ailesi dizisi genç oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Kocamın Ailesi dizisinde Miray karakterini canlandıran oyuncuyu televizyon ekranlarında belki de ilk defa görüyorsunuzdur. Kocamın Ailesi dizisinde Miray karakterini, daha önce sadece bir dizide kısa süreli rol almış olan Seray Kaya canlandırıyor. Bu yazımızda sizlere Seray Kaya hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Kocamın Ailesi Miray Kimdir?

Kocamın Ailesi Miray (Seray Kaya)
Kocamın Ailesi Miray (Seray Kaya)

Kocamın Ailesi Miray Kimdir?

Kısa bir süre önce FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kocamın Ailesi dizisinde Miray karakterini canlandıran genç ve güzel oyuncu izleyenlerin dikkatini çekti. Bu vesileyle genç oyuncuyu sizlere tanıtmak istedik. Dizide Miray karakterini Seray Kaya canlandırıyor. Peki Seray Kaya Kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır?

Seray Kaya Kimdir?

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seray Kaya, oyunculuk eğitimine Sadri Alışık Kültür Akademisi’nde, oyunculuk kariyerine ise ATV ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde başlamıştır. Seray Kaya şu anda ünlü ressam, fotoğraf sanatçısı, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu İsmet Üstekin’den oyunculuk dersleri almaya devam etmektedir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here