Kod Adı: K.O.Z. Filmindeki K.O.Z. Ne Demek?

Kod adı K.O.Z Ne demek
Kod adı K.O.Z Ne demek

17 Aralık 2013 tarihinde Cumhuriyet Savcısı Celal Kara’nın talimatıyla başlatılan ve 3 bakan çocuğu, Azeri iş adamı Rıza Sarraf, bazı bürokratlar, Halk Bankası Genel Müdürü gibi isimlerin yolsuzluk ve rüşvet suçlamasıyla tutuklandığı operasyon, AKP hükümeti tarafından “paralel devlet” diye tabir edilen bir yapılanmanın eseri olarak görülmüş ve tutuklanan bütün şüpheliler birer birer salıverilmiştir. 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu ile ilgili gerçekler Türk milletine hiçbir zaman açıklanmayacak. Ancak bu operasyonun arkasında sözde kimlerin ve hangi olayların olduğu Kod Adı: K.O.Z. adlı bir sinema filmiyle anlatılacakmış!

Kod adı K.O.Z Ne demek
Kod adı K.O.Z Ne demek

Bu operasyonu hazırlayan ve başlatanlar kim olursa olsun, önemli olan bunların açığa çıkartılması değil, iddia edilen suçların işlenip işlenmediğini şeffaf bir şekilde kamuoyuna açıklamaktır. Kod Adı: K.O.Z adlı sinema filminin sipariş bir film olduğu o kadar belli oluyor ki bunun tersini ancak gözü kapalı, kulakları sağır, düşünme yeteneğini kaybetmiş insanlar iddia edebilir.

Kod adı: K.O.Z. adlı filmde yalnızca 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu anlatılmıyor. Aynı zamanda bir helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatını kaybettiği kaza hakkındaki gerçeklerin anlatılacağı da iddia ediliyor. Tabi bu filmde anlatılacağı iddia edilen her şey birer kurgu olacaktır. Böyle önemli gerçekleri normal yollardan halka anlatmayan kirli siyaset dünyasının, bir filmle anlatacağını hiç kimse düşünmesin.

Kod Adı: K.O.Z. sinema filmindeki K.O.Z.’nin ne demek olduğunu bilmiyoruz. Ne olduğu çok da önemli değil zaten. Koskoca ülkeyi sallayan, siyasetin her türlü pisliğini gözler önüne seren bir operasyonun yanında, sözde o operasyonu anlatan filmin ismi çok önemli olmasa gerek! Gerçi K.O.Z.’nin ne demek olduğunu merak edenlerin sayısının inanılmaz çok olacağını da tahmin etmek zor değil. Bu yüzden anlamını öğrenince üşenerek de olsa haberimize ekleyeceğiz. Sonuçta güncel olayları takip eden bir internet sitesiyiz.

Kod adı K.O.Z. Filmi Fragmanı

7 YORUMLAR

  1. K.O.Z güzel bir film Fethullahın ne olduğunu anlatmaya çalışmış Tayyibin ne olduğunu Fethullahla koyun koyuna bunları yaptığına değinmemiş şimdi kayıkçı kavgası yapılıyor diye Tayyip bu filme izin vermiş aksi halde mümkünmü kendisi ile eleştirel bir film olsa yandık Allah mümkünmü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here