Nesrin Cavadzade kimdir?

5
268
Küçük Ağa Başak Kimdir
Küçük Ağa Başak Kimdir

Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve küçük oyuncu Emir Berke Zincidi’nin yer aldığı Küçük Ağa dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Yayınlanmaya başladığı ilk bölümden itibaren izleyiciden tam puan alan ve her geçen bölüm izleyici sayısını artıran Küçük Ağa, oyuncu kadrosuna yeni isimler de katarak daha fazla dikkat çekmeyi amaçlıyor. Küçük Ağa‘nın oyuncu kadrosuna son olarak güzel oyuncu Nesrin Cavadzade katıldı. Nesrin Cavadzade Küçük Ağa’da Başak karakterini canlandıracak. Küçük Ağa Başak Kimdir? Nesrin Cavadzade hakkına ayrıntılı bilgiler haberin devamında.

Küçük Ağa Başak Kimdir
Küçük Ağa Başak Kimdir

Küçük Ağa Başak (Nesrin Cavadzade) Kimdir?

31 yaşındaki güzel oyuncu Nesrin Cavadzade soy isminde de anlaşılacağı üzere Türk değil. Azerbaycanlı olan Cavadzade 30 Temmuz 1982 Bakü doğumlu. 11 yaşındayken Türkiye’ye gelen Nesrin Cavadzade, Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olduktan sonra oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Nesrin Cavadzade televizyon ekranlarında ilk kez 2007 yılında yayınlanan Yertsiz Yurtsuz dizisinde canlandırdığı Suna karakteri ile karşımıza çıktı. Daha sonra Samanyolu, Al Yazmalım ve Ağır Roman Yeni Dünya gibi dizilerde rol aldı. Son olarak Fox TV’de 10 bölüm yayınlandıktan sonra final yapan Görüş Günü Kadınları’nda oynayan Nesrin Cavadzade‘yi, Kanal D’nin sevilen dizisi Küçük Ağa’da Başak rolüyle izleyeceğiz.

5 YORUMLAR

  1. Sen sosyolife olduğuna eminmisin biraz da tarih oku Azerbancanlıların da türk olduğunu anlarsın…biraz kendini geliştirsin bu yazıyı yazan arkadaş…tabiki mühüm olan insanlık ama bizde türküz rusmu sandininiz bizi paşammm…biz türkünnnn hasiyizzzz….

    • Herkes yazıda ne anlatılmak istediğini çok iyi anladığı için kimse senin gibi yorum yapmadı. Emin ol bu yazıyı okuyanlar ve yazan kişi senden daha Türk senden daha Milliyetçi! Ukalalık yapmamayı öğrenin artık ya, ne çok biliyorsunuz?

  2. Nesrin abla yeniden küçük ağa dizisine girsen çok güzel olur.
    içine heyecan katıyorsun neden çıktınki diziden?

    Cevap Bekliyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here