Kurt Seyit Şura Ayşe (Melisa Aslı Pamuk) Kimdir?

0
353 okunma
Kurt Seyit ve Şura Ayşe
Kurt Seyit ve Şura Ayşe

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı Kurt Seyit Şura dizisi yeni bir döneme giriyor. Yayın hayatına başladığı günden beri bir türlü istediği reyting oranını yakalayamayan dizi, Kurt Seyit ve Şura İstanbul adıyla devam edecek. İsim değişikliğinin, Kurt Seyit ve Şura‘nın Kırım’dan İstanbul’a geldiği bölümden itibaren başlayacak olması dizinin senaryosuyla yakından ilişkili. Kurt Seyit ve Şura dizisi bu yeni döneme yalnızca isim değişikliği ile değil, birbirinden ünlü oyuncuları da kadrosuna katarak başlayacak. Diziye yeni katılacak isimler arasında Şeref Oteli’nde çalışan Ali Dayı’nın kızı Ayşe karakterini canlandıracak olan Melisa Aslı Pamuk. Bu yazımızda size Kurt Seyit ve Şura İstanbul’un Ayşe’si Melisa Aslı Pamuk hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Melisa Aslı Pamuk hakkında detaylı bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Melisa Aslı Pamuk
Melisa Aslı Pamuk

Kurt Seyit ve Şura İstanbul Ayşe Karakteri Kimdir?

Hikayesi Rusya’da başlayıp İstanbul’da devam edecek olan Kurt Seyit ve Şura dizisinin senaryosuna, Ali Dayı’nın kızı Ayşe karakteri olarak dahil olan oyuncu 2011 Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Melisa Aslı Pamuk, 1991 yılında Hollanda’nın Haarlem şehrinde dünyaya gelmiştir. Şu an 23 yaşında olan güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk, 2011 yılında katıldığı Türkiye Güzellik Yarışması’nda kraliçe seçilerek adını duyurmuştur.

Melisa Aslı Pamuk daha önce Hollanda’da rol aldığı Dat zit wel snor sinema filminde canlandırdığı Hayal karakteri dışında, G.D.O Karakedi adlı filmde “Elmas”, Yer Gök Aşk dizisinde ise “Sevda” karakterlerini canlandırmıştır.

Kurt Seyit ve Şura Ayşe
Kurt Seyit ve Şura Ayşe

Melisa Aslı Pamuk Fiziksel Özellikleri

Boy: 1,76

Kilo: 58

Vücut Ölçüleri: 85-62-90

Giysi Bedeni: 36

Göz Rengi: Kahverengi

Saç Rengi: Siyah

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here