Leyla ile Mecnun Film Oluyor – Fragmanı Yakında!

0
58

TRT 1 ekranlarında 103 bölüm yayınlanan ve milyonların izlediği Leyla ile Mecnun dizisi, başrol oyuncularunın 2013 Haziran ayında yaşanan Gezi Parkı olaylarına destek vermeleri üzerine TRT tarafından yayından kaldırılmıştı. Leyla ile Mecnun‘un oyuncu kadrosu yeni sezonda Star TV ekranlarında Ben de Özledim adlı başka bir diziyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Ancak Ben de Özledim dizisi Leyla ile Mecnun kadar tutulmayınca yayından kaldırıldı. Şu sıralar ise Leyla ile Mecnun adı sinema kulislerinde konuşuluyor. Akşam gazetesinin haberine göre Leyla ile Mecnun sinema filmi oluyor!

Leyla ile Mecnun Film Oluyor – Fragmanı Yakında!

Televizyonların ve sosyal medyanın en çok takip edilen dizileri arasına giren Leyla ile Mecnun beyazperdeye uyarlanacak. Son yıllarda ünlü dizilerin oyuncularının yer aldığı Türk filmlerinin gişede başarılı olması, yapımcıların iştahını kabartır hale geldi. Bu nedenle Leyla ile Mecnun gibi milyonların takip ettiği bir dizinin de sinema filmi olarak karşımıza çıkması hiçte sürpriz bir durum olmaz.

Leyla ile Mecnun Filmi Fragmanı
Leyla ile Mecnun Filmi Fragmanı

Leyla ile Mecnun Filminde Kimler Oynayacak?

Dizinin kadrosunda yer alan Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yanında, Leyla ile Mecnun dizisinin son Leyla’sı Melis Birkan da Leyla ile Mecnun filminin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Leyla ile Mecnun Filmi Fragman

Çok yakında…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here