Medcezir 28.Bölüm Mira’nın Söylediği Masum Değiliz Şarkısı

1
168

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Barış Falay ve Taner Ölmez’in yer aldığı Medcezir dizisi 28.bölümüyle 28 Mart 2014 cuma akşamı Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Medcezir dizisinde Mira karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya, oyunculuk anlamında gösterdiği başarılı performansının yanında sesinin de güzelliği kanıtlamaya devam ediyor. Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Mira karakteri Medcezir’in 28.bölümünde Sezen Aksu’nun Masum Değiliz şarkısını seslendirecek. Medcezir 28.Bölüm Mira’nın Masum Değiliz performansını ve 28.bölümün özetini haberin devamında bulabilirsiniz.

Medcezir Mira Masum Değiliz Şarkısı
Medcezir Mira Masum Değiliz Şarkısı

Medcezir 28.Bölüm Özeti

Daha önce 18 yaşında Ada isminde bir kızının varlığından haberdar olmayan Asım Şekip Kaya, kızının varlığını Ada’nın tesadüfen katıldığı bir partide öğrenir ve bu durumdan ortamdaki herkes gibi o da rahatsız olur. Bu arada Ada’nın, parti mekanının kapısında Yaman’ın dudaklarından öpmesi Mira‘yı bir hayli kızdırır. Mira artık Yaman’ı daha fazla kıskanmaya başlamıştır.

Ada‘da kendisinin Asım Şekip Kaya’nın kızı olduğunu bilmemektedir ancak bu sırrı öğrenir ve ortalık daha çok karışır.

Bu arada Mira‘ya gizli mesajlar gelmeye devam etmektedir. Bu durumdan iyice şüphelenen Yaman, piyano öğretmeni Tan’ın yattığı hastaneye gider.

Ada’nın yalnız kaldığı ve desteğe ihtiyacı olan bir anda yanında yalnızca Yaman vardır. Ada’ya istemeden destek veren Yaman, Mira’yla arasının bozulmasına yol açacaktır.

Medcezir Mira’nın Söylediği Masum Değiliz Şarkısının Sözleri

Kalbini Bir Mektup Gibi Buruşturulup Fırlatılmış,
Kendini Kimsesiz ve Erken Unutulmuş Hissediyorsan,
İçindeki Çocuğa Sarıl Sana İnsanı Anlatır…..

Eller Günahkar!
Diller Günahkar! 
Bir Çağ Yangını Bu Bütün, 
Dünya Günahkar! 

Masum Değiliz HİÇBİRİMİZ!..

Serenay Sarıkaya Masum Değiliz, Serenay Sarıkaya Eller Günahkar

Medcezir Mira’nın Masum Değiliz Performansı

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here