Medcezir Ada Savaşer (Özge Gürel) Kimdir?

4
204

Star TV’nin fenomen dizisi Medcezir‘e yeni bir isim dahil oluyor. Asıl Şekip’in sonradan ortaya çıkan kızı Ada rolünü Özge Gürel canlandıracak. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın oynadığı dizide inanılmaz olayların ardı sıra kesilmiyor. Asım Şekip’in kızı olarak ortaya çıkan Ada tüm dengeleri bozacak. Yaman ve Mira’nın aşkını anlatan dizi Medcezir’in yeni ismi Ada epey konuşulacağa benziyor.  Medcezir yeni karakteri Ada Kimdir?, Medcezir Yeni Oyuncusu Ada’nın Gerçek Adı, Medcezir Ada Özge Gürel Kim?, Medcezir Ada Özge Gürel Biyografisi, Özge Gürel Hayatı, Özge Gürel Oynadığı Diziler, Medcezir Özge Gürel Biyografisi, Medcezir Özge Gürel Boyu, Özge Gürel Yaşı, Medcezir Özge Gürel Fotoğraflarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Medcezir Ada-Özge Gürel Kimdir?

Özge Gürel Kimdir?
Özge Gürel Kimdir?

Medcezir dizisinde Ası Şekip’in kızı rolü olan Ada karakterini oynaması için yapımcılar Özge Gürel üzerinde karar kıldı. Özge Gürel 05 Şubat 1987 Silivri doğumlu oyuncudur. Oyunculuk kariyerine ilk olarak kızım nerede dizisi ile adım atmıştır. Bu dizinin çekimleri için başvuran yüzlerce kişi arasından seçilen Özge Gürel dizide ana karakterlerden biri olan kayıp kız Zeynep’i canlandırmıştır. Kızım nerede sonrasında Huzur sokağı ve Muhteşem yüzyıl dizilerinde oynayan genç oyuncu bu sırlara Medcezir dizisinde Ada karakteri ile izleyicilerle buluşuyor.

Genç oyuncunun amacı, tesadüf eseri girdiği bu sektörde kalıcı olabilmek. “Bir işe başlayınca hep iyi olsun istiyorum. Şu anda çok çalışıyorum, dans ve şan dersi alıyorum, diksiyon çalışıyorum. Çok çabalıyorum” diyor.

Özge Gürel Fotoğrafları

4 YORUMLAR

  1. Yabanci ülkeden olsamda sizleri ve Turkiyeyi çok seviyorum.Hayalim buyuyince Turkiyeye gitmek ve sizleri gormek AMA bu nasip olurmu bilmiyorum.Serkan ‘Ile çok yakisiyorsunuz umarim gerçek hayatda sevgili olursunuz.Sizleri çok seviyorum selamlar

    • Kiraz mevsimi öykü çok başarılı bir oyuncu,ayrıca tavırlarını ve hareketlerini çok beğeniyorum.gerçek hayatta başarılar dilerim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here