Medcezir Eylül’ün Blogu: Eylül’ün Notları

Medcezir Eylülün Blogu
Medcezir Eylülün Blogu

Star TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve Hazar Ergüçlü gibi isimlerin yer aldığı Medcezir dizisi cuma akşamları takipçileriyle buluşmaya devam ediyor. Medcezir’in dikkat çeken karakterlerinden biri olan Eylül, dizinin her bölümünde kendisine ait olan bir blogtan bahsediyor ve dizide yaşadıkları ilginç anları ya da çektirdikleri fotoğrafları bloguna koymaktan bahsediyor. Bu vesileyle Medcezir takipçilerinin Eylül’ün Blogu‘nu merak edeceklerini düşündük ve Eylül’ün Notları adlı blog hakkındaki bu yazıyı hazırlamaya karar verdik. Medcezir Eylül’ün Blogu: Eylül’ün Notları hakkında detaylı bilgi haberin devamında.

Medcezir Eylül’ün Blogu: Eylül’ün Notları

Medcezir dizisinde Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Eylül karakteri, neredeyse her bölümde bir blogu olduğundan bahsediyor. Medcezir’in son bölümünde de babası ve babasının eşiyle birlikte çektirdikleri selfie fotoğrafı bloguna koyacağını söyledi. Eylül’ün Notları adındaki blogu kontrol ettiğimizde gerçekten de bahsettiğimiz fotoğrafı bloguna koymuş olduğunu gördük. İşte o fotoğraf ve Eylül’ün Blogu‘nun detayları.

Medcezir Eylülün Blogu
Medcezir Eylülün Blogu

Eylül’ün Blogu şimdilik aksesuar, moda, güzellik ve yaşam olmak üzere 4 kategoriden oluşuyor. Eylül birçoğu fotoğraf olmak üzere bu 4 kategoride şu ana kadar tam 35 yazı paylaşmış. Blogu incelediğimizde Medcezir dizisinin ve Eylül’ün hayranlarının yoğun ilgisi olduğunu gördük.

Eylül’ün Blogu’nun adresi: http://www.eylulunnotlari.com/

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here