Medcezir Orkun (Metin Akdülger) Kimdir?

2
195

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve Hazar Ergüçlü gibi yetenekli oyuncuların paylaştığı Medcezir dizisi, yayınlanmaya başladığı ilk bölümünden itibaren izleyicinin beğenisini kazandı. Özellikle başrollerde oynayan Çağatay Ulusoy’un performansı diziseverler tarafından övgü dolu yorumlara mazhar oldu. Dizide dikkat çeken bir başka oyuncu ise Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Yaman Koper karakterinin başına bela olan Orkun Civanoğlu karakterini canlandıran Metin Akdülger oldu. Orkun her ne kadar Medcezir‘in kötü karakterlerinden biri de olsa, oyunculuğu ve yakışıklılığı ile özellikle genç kızların beğenisini topladı. Medcezir dizisinin kötü karakteri Orkun‘u canlandıran Metin Akdülger hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Medcezir Orkun Karakteri (Metin Akdülger)
Medcezir Orkun Karakteri (Metin Akdülger)

Medcezir Orkun (Metin Akdülger) Kimdir?

Koç Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler bölümünde okuyan bir yandan da Amerikan futbolu oynayan mutlu mesut bir kolej çocuğu iken hayatının gittiği yerden memnun olmadığını fark etmiş ve ve hayallerimin peşinden gitmeye karar vermiş.

Daha sonra oyunculuk dersi alan Metin Akdülger, tiyatro ve sinema filminde yer almış.

Genç oyuncu Metin Akdülger, ‘Bensiz’ filmi için Hollywood taktiği uyguladı. Filmde yakışıklı bir futbolcuyu canlandıran oyuncu; fit bir vücut için sekiz ay bodybuilding çalıştı, amatör futbol takımlarıyla antrenmana çıktı.

Metin Akdülger; filmin ikinci bölümünde ise rol gereği felç geçirdi.

2 YORUMLAR

  1. metin akdülger inanılmaz başarılı, takip ediyorum kendisini yeni kuşaklara iyi bir örnek oldugunu düşünüyorum.hayallerinin peşinden koşması okulunu bitirmesi vede bu kadar farklı karekterleri canlandırması onun sölendiği gibi oscarlık oldugunu düşünüyorum.. hatta dünya sinemalarına bile acılabilecek gibi. resimlerinde bakıyorum iyi görüneyim kaygısı hiç yok kutluyorum onuu

  2. tebrikler metin akdülgere gelsin.zor bir karektere hayat veriyor ama müthiş başarılı..bu kadar iyi oynaması bence onu çok yukarlara taşıycak.ama enteresan olanda şu ki.. hakkettiğ taktiri alamaycak zira insanlar onu kötü sanıyor.. şu gercek ki herkezin iyi de kötü de tarafı vardır.iyi olmak ta kötü olmak ta olayların gelişmesi ilee alakalı bunuda anladık burada süper diyorumm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here