Medikal el bakımı

0
170 okunma
Medikal el bakımı

Medikal El Bakımı*sayesinde ellerimiz hem çok daha bakımlı ve güzel bir görünüm elde etmiş olurken hem de en erken yaşlanan bölgelerimizden biri olan ellerimizin daha genç ve fresh bir görünüm elde etmesi sağlanmaktadır. Özellikle de güneşe bağlı olarak ellerde meydana gelen lekelenmelerinde yapıla bu medikal el bakımı sayesinde çok daha azaldığı da bilinmektedir. Medikal el bakımları da tıpkı ayak bakımları gibi mutlaka steril olan ve güvenilir kliniklerde yaptırılmalıdır. Aksi halde hem el hem de ayaklarımızda istenmeyen birçok sağlıksal problemler ile karşılaşabilir. Bunun için bizim size tavsiyemiz uzun yıllardır medikal el ve ayak bakımında öncü olan Beautyderm’dir.

Medikal el bakımı

Nasır bakımı hakkında da sizleri bilgilendirecek olursak, bu tür problemle hem el hem de ayaklarımızda meydana gelebilmektedir. Ancak genellikle sürekli ayakkabı içerisinde bulunduğundan ayak tabanlarında meydana gelen nasırların tedavisi de kliniğimizde uzman kişiler tarafından tedavi edilebilmektedir. Nasır bakımı öncelikle ayak muayenesi yapılarak ve mutlaka seanslar şeklinde yapılmalıdır. Bunun nedeni de zaten hassas olan el ve ayakların tedavi esnasında daha çok yıpranmamasıdır. Ayrıca nasır bakımında ilk olarak teşhis edilen bölgedeki nasır inceltilir ve daha sonrasında var olan nasır alınır. Tüm bu aşamalar da tek bir seans ile değil birde fazla seans ile tedavi edilmektedir.

Deforme tırnak ise; genellikle sürekli baskı altında bulunan ayaklarda, aşırı topuklu ayakkabı giyilmesi ve buna bağlı olarak sıkışıklıklarında ve tırnakların baskılanmasında meydana gelebilmektedir. Zaten düşündüğümüzde sürekli baskı altında olan tırnaklar belirli bir süre sonra olması gereken yapıdan çıkarak hem salıksız hem de kötü bir görünüme bürünebilmektedir Bu gibi durumlarda da deforme tırnak yapısı meydana gelerek hemen tedavi edilmelidir ki ileride istenmeyen daha büyük sorunlara neden olmasın. Beautyderm güzellik merkezimizde tüm medikal ayak bakımları güvenilir ellerde yapılmakta olup, sizler de bakım ya da tedavi amacı ile kliniğimizi ziyaret etme isterseniz internet adresimizdeki iletişim numaralarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşarak randevularınızı alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here