Meltem Açıkel Buzdolabındaki Kötü Kokuyu Engelleme Yöntemleri Zahide Yetiş 25.02.2014

0
530 okunma
Meltem Açıkel Buzdolabı Kokusunu Engelleme
Meltem Açıkel Buzdolabı Kokusunu Engelleme

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Zahide ile Yetiş Hayata programında eşleri ile ilgili problemleri olanlara yardımcı olmak amacıyla uzman açıklamaları bugün bizlerle paylaşıldı. Toplumsal sorunlara bilimsel yöntemlerle çözüm bulmaya çalışan program Zahide ile Yetiş Hayata programında bugünün konuğu Meltem Açıkel oldu. Pratik tarifleriyle bilinen Meltem Açıkel bugün Zahide Yetiş ile birlikte buzdolabı kokusunu engelleyen bir formülü bizlerle paylaştı. Meltem Açıkel Püf Noktaları, Meltem Açıkel Buzdolabı Kokusunu Engelleyen Tarifi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Meltem Açıkel Buzdolabı Kokusunu Engelleyici Tarif

Meltem Açıkel Buzdolabı Kokusunu Engelleme
Meltem Açıkel Buzdolabı Kokusunu Engelleme

– Sebze ve meyveleri kese kağıdında saklayınız.

-Uzun yolculuklara çıkılacak ise buzluk bölümlerini boş bırakın. Et veya benzer yiyeceklerin uzun süre kalması kötü koku oluşturabilir.

-Buzdolabındaki sökülüp takılacak olan parçaları ve iç kısımlarını karbonatlı su ile siliniz. Karbonatlı su buzdolabında oluşan kötü kokulara karsı çok iyi gelir.

-Kötü koku hala devam ediyorsa, çalış vaziyette olan dolabın içerisine ağzı açık süt, mangal kömürü, çay posası ve pirinçli Türk kahvesi koyunuz. Yaklaşık 5-6 saat beklettikten sonra çıkarın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here