Modern Çiftlik Ekipmanları

0
166 okunma
Oleo-mac 941 c
Oleo-mac 941 c

OLEOMAC 941 C kendi gurubunda en iyi teknolojiyle üretilmiş makinelerdir. Krom-Nikel kaplaması motorlu testereye dayanıklılık sağlamaktadır. Çift segmanlı pistona sahiptir. Bu özelliğinden yararlanılarak kullanıcılara daha iyi bir kullanım ve rahatlık sağlamaktadır. Oleo-mac 941 c  Sıcak ve soğuk havalardan etkilenmeyerek her türlü koşullarda uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Ağaç kesme, budama, küçük ağaçları kesmede oldukça dayanıklıdır. Amatör olan hatta hiç kullanmamış kişilerde bile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Oleo-mac 941 c
Oleo-mac 941 c

OLEOMAC GS 410 C ağaç kesme ve budama işlerinde sınıfının önemli makinalarından biridir. Otomatik ayarlanabilen alüminyum yağ pompası kullanacak olan kişinin kullanımını kolaylaştırmaktadır. oleo-mac gs 410 c Bakım işlerini kolaylaştırmak için modellerde kontrol edilebilir egzoz susturucusu veya aletsiz çıkarılabilir filtreler gibi çeşitli aygıtlarla donatılmıştır. Nikel silindiri ve dövme çelikten yapılan krank ve biyel kolu zaman içinde sürekli verimlilik garanti etmektedir.

OLEOMAC 410 CX dal seyreltme, küçük orta büyüklükte dal kesme işlemlerinin uygulandığı titizlik gerektiren özel kullanıcılar için tasarlanmıştır. Zorlanmadan kısa sürede kesim yaparak beklenileni karşılamaktadır. oleo-mac 410 cxAlüminyumdan yapılma yağ pompası rölantide sıfır debi ve zaman içinde maksimum dayanıklılık garanti etmektedir. Başlama anında zorlamayı azaltarak yakıttan tasarruf etmesini sağlayan elektronik ayarlı bobin bulunmaktadır. Amatör kullanıcılar için dizayn edilmiş bu ürün kullanıcılarını mutlu etmektedir.

Farmena tarım ve hayvancılık ekipmanları özelikle oleo-mac motorlu testerelerin tüm modelerinin satışının yapıldığı bir alışveriş sitesine sahiptir modernciftlik.com sitesinde motorlu testere ve birçok kategoride satış yapan sitenin çeşitli ödeme yöntemleri vardır.

Kapıda ödeme taksitli alışveriş ve havale yöntemleri ile alışveriş yapılan sitede tarım ve hayvancılık le ilgili aranılan tüm ürünleri bulmak mümkün. Oleo-mac motorlu testerelerin yedek parçalarının da satışını yapan site Manisa da depo ve ofis olarak tüm türkiyeye hizmet vermektedir.

Telefon ile de sipariş verebileceğiniz sitede toplamda 3000 den fazla tarım ve hayvancılık ekipmanları bulunmaktadır. Çiftçinin ihtiyacı olan tüm ürünleri bünyesinde bulundurmayı hedefleyen modernciftli.com sitesi sektörde liderlik yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

0  850 840 2 740 nolu telefondan modernciftlik.com a ulaşabilir ve telefondan istemiş olduğunuz tüm ürünlerin siparişini anında verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here