Momentcam Nedir – Nasıl Kullanılır?

0
94

Son zamanlarda Google’da çok sık aranmaya başlayan bir terim olan Momentcam‘in ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını sizlere anlatmak istiyoruz. Momentcam ilk olarak Çince’si geçtiğimiz günlerde de İngilizce’si çıkmış olan bir Android uygulaması olup, fotoğraflara çizgi film efektleri vermemizi sağlıyor. Uygulamayı Android işletim sistemli telefonumuza yükledikten sonra, istediğimiz fotoğrafımızı hazır özel efektler uygulayarak çizgi film efekti verilmiş hale getirebiliyoruz. Gelelim Momentcam uygulamasını telefonumuza nasıl yükleyeceğimize ve nasıl kullanacağımıza.

Momentcam Nedir - Nasıl Kullanılır
Momentcam Nedir – Nasıl Kullanılır

Momentcam Nasıl Yüklenir?

Momentcam’i android işletim sistemi yüklü telefonunuza kurmak için öncelikle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manboker.headportrait&hl=tr bağlantısına tıklayınız. Açılan sayfadan Yükle butonunu kullanarak, uygulamayı telefonunuza kurunuz.

Momentcam Nasıl Kullanılır?

Momentcam uygulaması bazı hazır şablonlarla birlikte telefonunuza kuruluyor. Ünlü kişilerden ünlü yerlere, komik sahnelerden aksiyon sahnelerine kadar bir çok hazır şablonu kullanarak fotoğraflarınıza eğlenceli çizgi film efektleri verebilirsiniz. Momentcam ile efekt verdiğiniz fotoğraflarınızı facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Çince’den sonra İngilizce versiyonu da Google Play’e eklenen Momentcam’de en çok kullanılan efekt, ünlü oyuncu Brad Pitt’in elinde silah ve yanındaki kişiyle yürüdüğü efekt. Birçok kişi Brad Pitt ile birlikte ellerinde silahlarla yürüdükleri fotoğrafları facebook hesaplarında paylaşıyorsa anlayın ki Momentcam uygulamasını kullanıyordur.

Momentcam Messi Efekti
Momentcam Messi Efekti

Momentcam Bilgisayara (PC) Nasıl Yüklenir?

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için üretilen Momentcam uygulaması, basit bir işlemden sonra bilgisayarda da kullanılabilir hale geliyor. Hatta bu işlemden sonra Android için yazılmış bütün uygulamalar bilgisayarda kullanılabilir hale geliyor.

İşlem kısaca şöyle;

momentcam pcde kullamak çok kolay.
önce bluestack programını kuruyoruz. bu sayade pcde android çalıştırabiliriz.

Bluestack indirme bağlantısı

http://www.mediafire.com/download/znjhvr337nfvuuy/BlueStacks_HD.zip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here