Muhbir Film Fragmanı (Snitch)

0
218 okunma
Snitch filmi izle
Snitch filmi izle

Akrep Kral, Transformers, G.I.Joe, Hızlı ve Öfkeli filmlerinde de rol almış başarılı aktör Dwayne Johnson‘ın başrollerinde oynadığı Muhbir filmi 14 Haziran 2013 cuma günü gösterime girecek filmler arasında yer alıyor. Orjinal adı Snitch olan Muhbir filminde Dwayne Johnson’a Susan Sarandon, Barry Pepper, Melina Kanakaredes ve Benjamin Bratt gibi isimler eşlik ediyor. Muhbir filmi ile ilgili detayları yazının devamında bulabilir, filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Muhbir Film Afişi

Snitch filmi izle
Snitch filmi izle

Muhbir Film Konusu

Snitch (Muhbir), Ric Roman Waugh yönetmenliğinde aksiyon, macera ve dramın iç içe geçtiği sürükleyici bir film.

İşadamı John Matthews (Dwayne Johnson – Scorpion King), 18 yaşındaki oğlu Jason (Rafi Gavron; Inkheart) uyuşturucu dolu bir paketle yakalanıp, 10 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalınca yıkılmıştır. Politik ihtirasları olan savcı Joanne Keeghan’ın (Susan Saradon – Cloud Atlas, Thelma and Louise) çaresiz kalan Jason’a güzel bir teklifi vardır. Jason, uyuşturucunun kaynağını açıklarsa cezasında indirim yapılacaktır. John’un yapması gereken oğlu yerine bu suç örgütünü ortaya çıkarabileceğini savcı Joanne Keeghan’a kabul ettirmektir.

John, Malik’in (Micheal Kenneth Williams – Road, Gone Baby Gone) başında bulunduğu örgütün içine sızmaya karar verir. Bunu başarmak için de olayla hiç ilgisi olmayan bir insanın (John Bernthal – The Air I Breath) hayatını tehlikeye atması gerekecektir. İstemeden de olsa Meksika Karteli’nin başındaki ismi (Benjamin Bratt – Cat Woman) ortaya çıkaran John için zaten tehlikeli olan bu macera artık ölümcül bir şekil almaya başlayacaktır.

Muhbir Film Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=zKsHO2BasuY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here