Muhteşem Yüzyıl Nergizşah Sultan (Alize Gördüm) Kimdir?

0
179
Alize Gördüm ve Annesi Vahide Perçin
Alize Gördüm ve Annesi Vahide Perçin

Star TV’nin izlenme rekorları kıran dönem dizisi Muhteşem Yüzyıl‘ın kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Diziye Hürrem Sultan karakterini canlandıran Vahide Gördüm’ün kızı Alize Gördüm de katıldı. Alize Gördüm Muhteşem Yüzyıl‘da Şehzade Mustafa’nın kızı Nergizşah Sultan karakterini oynayacak. Alize Gördüm kimdir?, daha önce oynadığı diziler gibi bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl Nergizşah Sultan - Alize Gördüm
Muhteşem Yüzyıl Nergizşah Sultan – Alize Gördüm

Muhteşem Yüzyıl Nergizşah Sultan Kimdir?

Üç sezondur Star TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü izlenme rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisine son sezon olmasına rağmen yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl’ın oyuncu kadrosuna katılan son isim Vahide Gördüm’ün kızı Alize Gördüm oldu.

Alize Gördüm Kimdir?

Alize Gördüm, Vahide Gördüm ile Altan Gördüm’ün kızıdır. Vahide Gördüm ile Altan Gördüm boşandıktan sonra Vahide Gördüm’ün soyadı Perçin olarak değişti. Alize Gördüm ise babasının soyadını kullanmaya devam ediyor.

Alize Gördüm ve babası Altan Gördüm
Alize Gördüm ve babası Altan Gördüm
Alize Gördüm ve Annesi Vahide Perçin
Alize Gördüm ve Annesi Vahide Perçin

Alize Gördüm, 1994 yılında dünyaya geldi. Akademi 35,5’te oyunculuk eğitimi aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Veda adlı diziyle profesyonel oyunculuk hayatına başladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here