Murat Boz Sinema Filminde Oynayacak

0
78

Son yıllarda müzik dünyasında yaptığı başarılı işler ve O Ses Türkiye jüriliğindeki performansı ile dikkatleri üzerinden eksik etmeyen Murat Boz, verdiği bir röportajda bir sinema filminde oyuncu olarak karşımıza çıkacağını açıkladı. Daha önce birçok animasyon filmde seslendirme sanatçısı olarak görev alan Murat Boz‘un bu kez gerçek bir oyuncu olarak karşımıza çıkacağı haberi bile Murat Boz hayranlarını heyecanlandırmaya yetmiştir diye düşünüyoruz. Murat Boz’un sinema filmi ile ilgili gelişmeler haberimizin devamında olacak.

Murat Boz'un Sinema Filmi
Murat Boz’un Sinema Filmi

Murat Boz film, Murat Boz sinema, Murat Boz hangi filmde oynayacak?, Murat Boz’un filmi ne zaman vizyonda?, Murat Boz’un filminin adı

Murat Boz Sinema Filminde Oynayacak

Son dönemin en popüler şarkıcılarından olan Murat Boz, birçok filmde başarıyla yaptığı seslendirmenin ötesine geçerek, gerçek bir oyuncu olarak sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Murat Boz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için sahne aldığı konserden önce yaptığı açıklamada; “bir projede yer alacağım ama bu sefer bir seslendirme değil, normal bir film olacak” dedi. Murat Boz sözlerine şöyle devam etti. “Oyunculuk teklifleri alıyorum. Hayatımda bir sinema filmi olsun istiyorum. Bunun için önemli kişilerle görüşüyorum. Kendi senaryom da var; iyi bir yapımcı ve yönetmenle görüşüp onu değerlendirmeyi düşünüyorum.”

Murat Boz’un sinema filmi ile ilgili tüm gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here