Muratcan Akdoğan (Sinem Kobal’ın Sevgilisi) Kimdir?

0
582 okunma
Muratcan Akdoğan Kimdir
Muratcan Akdoğan Kimdir

Türk Milli Takımı’nın ve Atletico Madrid’in değişmez oyuncusu Arda Turan’la uzun bir ilişki yaşayan ve nişanlıyken ayrılan Sinem Kobal yeni bir aşka yelken açtı. Sinem Kobal, yeni sevgilisi Muratcan Akdoğan ile kameralara yakalandı. Bu vesileyle Muratcan Akdoğan‘ın kim olduğu hakkında bilgiler vermek istedik. Güzel oyuncu Sinem Kobal’ın yeni sevgilisi Muratcan Akdoğan hakkında detaylı bilgiler haberin devamında. Muratcan Akdoğan Kimdir?

Muratcan Akdoğan Kimdir
Muratcan Akdoğan Kimdir

Muratcan Akdoğan Kimdir?

26 yaşındaki güzel oyuncu Sinem Kobal, uzatmalı sevgilisi ve nişanlısı Arda Turan’dan ayrıldıktan sonra aşk hayatına kısa bir ara vermişti. Geçtiğimiz günlerde Muratcan Akdoğan isimli işadamıyla görüntülenen Sinem Kobal, aşk hayatına verdiği bu arayı sonlandırmış gibi görünüyor.

Sinem Kobal’ın adı sık sık farklı isimlerle aşk iddialarına karışmaya başladı. Medyada çıkan haberlere göre Sinem Kobal, Muratcan Akdoğan isimli işadamı ile görüntülendi. Ancak Sinem Kobal bundan birkaç gün önce de yakışıklı oyuncusu İbrahim Çelikkol ile görüntülendi.

Görünüşe bakılırsa Sinem Kobal, Arda Turan’la yaşadığı bir dargın bir barışık ilişkinin acısını daha birçok yakışıklı ve başarılı isimle çıkartacak.

Adı Sinem Kobal ile aşk dedikodularına karışan Muratcan Akdoğan‘ı tanıyalım.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here