Ne Diyosuun Dizisi Cansu (Dilara Gönder) Kimdir?

0
153 okunma

Kanal D’nin yeni komedi dizisi Ne Diyosuun, hareketli ve eğlenceli 1.bölüm fragmanları ile tanıtılmaya başladı. Bir Ayrılık Komedisi sloganıyla tanıtılan dizinin fragmanındaki hareketli şarkı Ne Diyosun Ne Diyosun Koş Gel‘i bir önceki haberimizde yazmıştık. Bu haberimizde ise dizide Cansu karakterini canlandıran oyuncu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Ne Diyosuun Dizisi Cansu karakteriyle ilgili ayrıntılı bilgiler haberin devamında.

Ne Diyosuun Dizisi Cansu’yu Kim Oynuyor?

Kanal D’nin merakla beklenen komedi dizisi Ne Diyosuun’un baş karakterlerinden Cansu’yu, bir çoğumuzun çok yakından tanıdığı bir isim olan Dilara Gönder canlandırıyor.

Ne Diyosuun Dizisi Cansu
Ne Diyosuun Dizisi Cansu

Dilara Gönder Kimdir?

Dilara Gönder, özellikle futbolla ilgilenenlerin çok yakından tanıdığı bir isim. Bunun nedeni ünlü güzelin uzun bir dönem spor kanalları Lig TV ve NTV Spor’da sunuculuk yapmış olması. Dilara Gönder’i tanımayanlar için kendisi hakkında biraz bilgi verelim.

Dilara Gönder, 17 Haziran 1983’de gurbetçi bir ailenin kızları olarak Almanya dünyaya geldi. Lise öğrenimini İzmir Bornova Lisesi’nde tamamlayan Gönder, daha sonra İstanbul Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nü bitirdi. Mezun olduktan sonra radyoculuk yapan Dilara Gönder, daha sonra Lig TV ve NTVSpor’da sunuculuk yaptı.

Dilara Gönder sunuculuktan sonra NTV’de yayınlanan bambaşka bir yapımla karşımıza çıktı; Zor İşler! Ünlü sunucu Zor İşler’de mangal kömürü yapımından kiremit yapımına, tankla atış yapmaktan arıcılık yapmaya kadar birçok zor işi denedi.

Başarılı, cesaretli ve güzel sunucu Dilara Gönder‘i bundan böyle Kanal D’nin yeni dizisi Ne Diyosuun’da Cansu rolünde oyuncu olarak izleyeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here