Nekadar.co ile Fiyatları Takip Edin

0
96
ne kadar

Ülkemizde döviz olarak sadece Dolar ve Euro önem görüyor. Ve bu ikili de Türk Lirası karşısında 3-4 kat daha yüksek alım gücüne sahip. Bizler de yatırım olarak genellikle daha yüksek alım gücüne sahip olan bu iki dövizi tercih ediyoruz. Güvenilir oldukları için mi? Hayır daha da güvenilir olan dövizler de var. Biz haber kanallarında sürekli Dolar ve Euro’yu gördüğümüz için bu ikiliye yatırım yapıyoruz.

ne kadar

nekadar.co İngiliz Sterlini, İran Riyali, Kuveyt Dinarı, Japon Yeni, Rus Rublesi gibi pek çok dövizin günlük olarak Türk Lirası bazındaki karşılığını bizlere sunuyor. Hem de alış ve satış rakamları ile birlikte. Sadece döviz değil altın da günlük olarak alış ve satış rakamları ile sitemizde yer almaktadır.

Sitemizde sadece altın ve döviz değil aklınıza gelebilecek pek çok şeyin fiyatını öğrenebilirsiniz. Bunlar arasında en çok dikkat çekenler köprü geçiş ücretleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi, emlak vergisi, emekli maaşları gibi gündeme ve cebinize dair pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğitim sistemine ait harç ve vergileri de barındıran sitemizde ehliyet harcını, Milli Piyango tam, yarım, çeyrek bilet fiyatlarını, büyük ikramiyeyi,  bazı trafik cezalarını da sorgulayabilirsiniz.

Seyahat düşünenler için de araştırmalar yapan nekadar.co İstanbul’dan Ankara’ya uçak, tren ve otobüs biletlerinin fiyatlarını da sunuyor. Ayrıca yolculuk süreleri de ortalama olarak sitemizde yer alıyor. Kurban Bayramının ve Ramazan Bayramının kaç gün tatil olacağına, dış ticaret açığımızın ne kadar olduğuna da sitemizde yer veriyoruz.

Kamu sektöründe aklınıza gelen tüm vergiler, pasaport harç ücreti, yurt dışı çıkış pulu, Schengen Vizesi fiyatlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca spor bülteninde yer alan Messi, Ronaldo gibi ünlü futbolcuların bonservis bedellerine, Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in ne kadar maaş aldığına, TFF’nin sözleşmeyi feshetmesi durumunda alacağı tazminata, sözleşmenin uzaması durumunda alacağı zamma nekadar.co ile ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here