Ninja Warrior Türkiye Başvuru Formu (TV8)

Ninja Warrior Türkiye Yarışma Parkuru
Ninja Warrior Türkiye Yarışma Parkuru

Bugüne kadar birbirinden harika yapımlara imza atan Acun Ilıcalı, yeni sezonda Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye ve 3 Adam gibi yapımlarını geçtiğimiz yıl satın aldığı TV8 kanalında yayınlayacak. Türk televizyonlarında yayınlanan en iyi yarışmalara imza atan Acun Ilıcalı, yeni sezonda bu yapımlarla kalmayıp yepyeni iki yarışmayı daha izleyiciyle buluşturacak. Bu iki yarışmadan ilki, yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorlarına imza atan Ninja Warrior, ikincisi ise Ütopya olacak. Bu yazımızda sizlere Ninja Warrior Türkiye hakkında bilgiler ve Ninja Warrior Türkiye Başvuru Formu‘nu sunacağız.

Ninja Warrior Türkiye Başvuru Formu
Ninja Warrior Türkiye Başvuru Formu

Ninja Warrior Türkiye

Ninja Warrior yarışması adından da anlaşılacağı üzere fiziksel güç ve yetenek sahibi kişilerin katılabileceği bir yarışma olacak. Kolların, bacakların, ayakların, ellerin ve gövdenin güç ve dengesinin kullanılacağı yarışmada çok zorlu bir parkur olacak. Ninja Warrior‘a katılan yarışmacılar, bu zorlu parkuru hiçbir hata yapmadan bitirmek için mücadele edecekler.

Ninja Warrior Türkiye Yarışma Parkuru
Ninja Warrior Türkiye Yarışma Parkuru

Ninja Warrior Türkiye Başvuru Formu

Fiziğinize ve gücünüze güveniyor ve Ninja Warrior Türkiye‘ye katılmak istiyorsanız yapmanız gereken şey Ninja Warrior Türkiye başvuru formunu doldurmak ve göndermek. Ninja Warrior Türkiye başvuru formu, Acun Ilıcalı’nın internet sitesi Acunn.com üzerinden doldurulabiliyor.

Ninja Warrior Başvuru Formu için tıklayınız.

60 YORUMLAR

  1. ninja warriora katılmak istiyorum 15 yaşındayım kendime güveniyorum hep izliyorum merak ediyorum . benide yarışmaya alırsanız çok sevinirim teşekkürler.

  2. Kendime güveniyorum ninja warriora katılmak istiyorum parkourlar tam benlik extrem parkourla uğrasıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim 0553 147 70 00

  3. yarışmaya katılmak istiyorum çünkü artık izlemekten bıktım ve harikalar yaratmak istiyorum demiyorum: harikalar yaratacağımı görmenizi istiyorum. Harika bir seyir de sunacağım konusunda emin olabilirsiniz. Lütfen beni değerlendirin ve kabul edip çağırın. veya başvuruların aktif olduğu zamanlar aktif bir link gönderin veya arayın rica ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here