Nur Yerlitaş Twitter Hesabı Var mı?

0
196 okunma
Nur Yerlitaş Twitter

Türkiye’nin en tanınmış modacılarından biri olan ve son yıllarda televizyon ekranlarında yayınlanan moda yarışmalarında jürilik yaparak çok daha fazla kişi tarafından tanınır hale gelen Nur Yerlitaş‘ın, sosyal medya sitesi Twitter‘da hesabı var mı diye merak edenler için bu yazıyı yazmak istedik. Kısa bir süre önce birinci sezonu tamamlanan Bu Tarz Benim’in dikkat çekici jüri üyesi Nur Yerlitaş’ın seveni de çok sevmeyeni de. Şahsına münhasır bir kişiliği olan ve Bu Tarz Benim’de kameralar karşısında gerek konuşmaları, gerekse de hal ve hareketleri herkes tarafından takip edilen, hatta kendisiyle ilgili capslerin internette hızla yayıldığı Nur Yerlitaş da birçok ünlü isim gibi sosyal medyayı kullanmayı seviyor. Peki Nur Yerlitaş Twitter hesabı var mı? Bu sorunun cevabını yazının devamında bulabilirsiniz.

Nur Yerlitaş’ın Twitter Hesabı Var mı?

Birinci sezonu Show TV’de yayınlanan, ikinci sezonu ise TV8’de yayınlanacak olan Bu Tarz Benim’in ilgi çekici jüri üyesi Nur Yerlitaş’ın Twitter hesabıyla ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Biliyorsunuz ki Twitter’da isteyen istediği isimler hesap açabiliyor. Bu yüzden birçok ünlü adına da sahte hesaplar açılıyor. Nur Yerlitaş da kendisi adına Twitter’da sahte hesaplar açılan ünlülerden birisi. Nur Yerlitaş’ın Twitter hesabını araştırdığımızda karşımıza birçok hesap çıktı. Bu hesapların hangisinin ünlü modacıya ait olduğunu ise biz de ayırt edemedik. Ancak Nur Yerlitaş adıyla açılmış ve en çok takipçisi olan iki Twitter hesabı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here