Onur Rüzgar Erkoçlar Kimdir?

0
230 okunma
Onur Rüzgar Erkoçlar'ın Sevgilisi
Onur Rüzgar Erkoçlar'ın Sevgilisi

Yazımızın başlığındaki isim size tanıdık gelebilir. Zira daha önce televizyon dizilerinde izlediğimiz Nil Erkoçlar‘ın soyismi ile aynı soyismini taşıyor. Aslında Onur Rüzgar Erkoçlar, Nil Erkoçlar’ın ta kendisi. Geçtiğimiz aylarda operasyonla cinsiyet değiştiren Nil Erkoçlar erkek olmuştu ve isminin bundan sonra Rüzgar Erkoçlar olarak anılacağını açıklamıştı. Erkoçlar bu açıklamayla eş zamanlı olarak adını değiştirmek için mahkemeye başvurmuştu. Erkoçlar’ın mahkemesi sonuçlandı. Mahkeme oyuncunun almak istediği Onur Rüzgar Erkoçlar isminin kabulü yönünde karar verdi.

Onur Rüzgar Erkoçlar
Onur Rüzgar Erkoçlar

İstanbul 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmada Şişli Nüfus Müdürlüğü’nün onayıyla mahkeme ünlü oyuncunun isminin Onur Rüzgar olarak değiştirilmesi ve nüfus kütüğüne bu şekilde işlenmesine karar verdi.

Onur Rüzgar Erkoçlar Sakallı Hali
Onur Rüzgar Erkoçlar Sakallı Hali

Cinsiyet değiştirdikten sonra saçların kestiren, sakal bırakan Onur Rüzgar Erkoçlar, şu sıralar vücut geliştirmeyle ilgileniyormuş. Hem manevi olarak hem de fiziki olarak erkek olmak için elinden gelen her şeyi yapan Onur Rüzgar Erkoçlar‘a yeni yaşantısında başarılar dileriz.

Onur Rüzgar Erkoçlar'ın Sevgilisi
Onur Rüzgar Erkoçlar’ın Sevgilisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here