Özel Auer Servis İstanbul

0
71
Auer_Servisi

Auer Servis olarak ülkenin dört bir tarafında birçok müşteriye hizmet eden büyük firmalardan bir tanesi. Yıllar önce bu sektör içerisinde çalışmaya başlayan ekip arkadaşlarımız sayesinde artık tüm cihazlar hakkında çok daha fazla bilgi ve tecrübeye sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Eğer evinizde bulunmakta olan cihazların bakım ve onarımını gerçekleştirmek istiyorsanız Auer Servis İstanbul ekibi ile tanışmanız tavsiye ediyoruz. Ekip arkadaşlarımız ilk önce sizleri memnun etmek için çalışmalarını yapmaya başlayacağı için güler yüzlü ve hızlı bir şekilde gerçekleşen bakım ve onarım işlemlerini hazır olun.

Auer_Servisi

Çalışmakta olduğumuz arkadaşlarımız bu konularda oldukça becerikli olduğu için işçilik ve parça değişimi konusunda sizlere bir yıl geçerli olan garanti veriyoruz. Bu bir yıl süre içerisinde eğer aynı parçalarda çeşitli problemler meydana gelirse herhangi bir şekilde ücret ödemek zorunda kalmadan değişim işlemlerini yapabilirsiniz.
*
Sizlere ne zaman ihtiyacınız olursa hizmet verebilmek için pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü ve günün 24 saati aktif bir şekilde çalışıyoruz. Telefon numaramız ile beraber çağrı merkezimiz üzerinden istediğiniz zaman bizlere kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz.

Gece saatleri de dahil olmak üzere bizi arayabilir ve cihazınızın tamir edilmesi konusunda destek talep edebilirsiniz. Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için size hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayacak ve gerekli olan işlemlere kısa süre içerisinde başlayacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here