Özel Karşıyaka Bosch Servis Merkezi

0
45

Satın almış olduğunuz Bosch markalı ürünlerinizi, Özel Karşıyaka Bosch Servis bakımını yaptırabilir, herhangi bir arıza durumunuzda veya danışmak istediğiniz bir konuda bizlere danışabilirsiniz. Ürünlerinizin kalitesini kaybettirmeyen, işini özenerek yapan insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

izmir-bosch-servis
İzmir Bosch Servis

Özel Karşıyaka Bosch Servis olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmeti sizlere sunmak için hizmetinizdeyiz. Servimizin çalışanları işinin ehli olan kişilerden oluşmakta olup, siz nerede olursanız olun size ulaşabilecek ekip olarak daima olarak sizlerleyiz. Ürünlerinizin bakımından arıza durumlarına kadar tüm aşamalarda sizlerin yanındayız. Ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunlarda önceden çalıştığınız firmalardan iyi bir servis alamamaktan, çok paralar harcamaktan şikayetçi iseniz, doğru seçim için bizimle iletişime geçmenizin tam vakti. 1 yıl boyunca işçilik ve parça garantisini de sizlere sunuyoruz.

Sizlerin tek yapması gereken çağrı merkezime ulaşmasıdır. İsterseniz müşteri hizmetlerimizin telefon numaralarını arayabilirsiniz veya internet sitemizden talep formumuzu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. İsteğiniz bize ulaştığı anda teknik servisimizin hizmeti başlamaktadır. Teknik servisimiz yaptığı işi iyi bilen, güvenilir ve disiplinli çalışanlardan ulaşmaktadır. Bu sayede sizlere kaliteli hizmetimizi sunabiliriz. Teknik servisimiz en kısa sürede sizlere ulaşmakta olup, ürününüzün arızasına bakarak doğru tespiti yapmaktadırlar. Yerinde müdahale edilebilecek arıza ise gerekli müdahaleyi yaparlar. Parça değiştirilmesi gerek ise bizlere geri dönüş yapıp parça teminini sağlamaktadırlar. En yakın zamanda parçanız temin edilip, ürününüzün arızası giderilmektedir. Ürününüzün kullanımı sırasında merak ettiğiniz konularda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenilir dürüst kişilerle çalışarak, üstün teknolojiyi takip ederek sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Bunu devam ettirmek için eğitimlerimiz sürekli sürmektedir ve her zaman da sürecektir. Sizden aldığımız olumlu dönütlerle kendimizi sürekli geliştirdik. Özel Karşıyaka Bosch Servis ile daima siz değerli müşterilerin yanında olduk ve olacağız. WEB : Boschservisizmir.org

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here