Özge Uzun Kimdir? Televizyon Kariyeri

1
140
Özge Uzun
Özge Uzun

Özge Uzun, başarılı yapımcı Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalını satın almasıyla gündeme geldi. Habere göre Acun Ilıcalı, TV8 kanalını satın aldıktan sonra kanalda yayınlanan tüm programlar teker teker bitirilerek, sunucuların kanalla ilişkisi kesildi. Haftasonu sabah kuşağında yayınlanan Erken Baskı programı ise Acun Ilıcalı’nın devam etmesini istediği bir program olarak diğerlerinden ayrıldı. Programın sunucusu Özge Uzun‘un ismi de bu yüzden gündeme geldi. Peki Özge Uzun Kimdir? Televizyon geçmişi nasıldır? Ayrıntıları yazının devamında bulabilirsiniz.

Özge Uzun - Erken Baskı Programı Sunucusu
Özge Uzun – Erken Baskı Programı Sunucusu

Özge Uzun Kimdir?

1979 doğumlu Özge Uzun, yüzücü ve haber sunucusudur. Televizyon kariyerine NTV’de başlayan Özge Uzun, daha sonra sırasıyla FOX TV ve CNN Türk kanallarında haber spikerliği yapmıştır. Kariyerine 2012 yılında Kanal Türk’te sabah kuşağı programı ile devam eden Uzun, son olarak TV8’de hafta sonu sabah kuşağında Erken Baskı adlı programı sunmaya başlamıştır.

Özge Uzun Fotoğrafları

Özge Uzun
Özge Uzun
Özge Uzun
Özge Uzun
Özge Uzun
Özge Uzun

1 Yorum

  1. ÖZGE UZUN DAHA ÖNCE TANIMIYORDUM TV8KANALINDAN TANIMAYA BAŞLADIM ERKEN BASKI PROGRAMINDA MUHTEŞEM EDEPLİ DİSİPLİNLİ PRORAMA KİTLİYOR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here