Özyurtlar İnşaat Güvencesiyle NCadde Agora Projesi

2
114

1990 yılından günümüze uzanan başarılı sektör tecrübesine sahip Özyurtlar İnşaat, İstanbul Esenyurt’ta oldukça dikkat çekici bir projeye başladı. Esentyurt’un merkezinde iş dünyasının buluşma noktası olması beklenen NCadde Agora adlı proje, modern mimari yapısıyla insan odaklı bir yaklaşım geliştirilerek tasarlanmıştır. Projede 1+1, 2+1 ve 1+0 olmak üzere her türlü ihtiyacı karşılayabilecek daireler alıcılarını bekliyor.

NCadde Agora
NCadde Agora

NCadde Agora projesinde modern mimari yapı anlayışının bir gereği olan sosyal amaçlı bölümler de bulunuyor. Böylelikle çalışanlar yoğun iş temposunda kısa süreliğine de olsa rahat bir nefes alabilecek. En üst katında residence dairelere yer verilen projenin tamamı 24.500 metrekare gibi çok büyük bir alanı kapsıyor.

NCadde Agora projesinde, son dönemlerin trend çalışma şekli olan home ofis anlayışı benimsendiği için, ofis çalışanları sıkıcı bir ortam yerine daha verimli olabilecekleri bir mekanda çalışma fırsatı bulmuş olacak. Özyurtlar İnşaat’ın bu nezih projesinde bir an önce yerinizi almak için NCadde Agora İletişim linkine tıklamanız yeterli.

Modern bir projenin iletişim kanallarının da modern olması gerekiyor değil mi? NCadde Agora projesi halkla ilişkilere verdiği önemi, teknolojinin en son iletişim vasıtalarını kullanarak gösteriyor. Projeyle ilgili detaylı bilgiler bulabileceğiniz, projeyle ilgilenen diğer insanların yorumlarını görebileceğiniz ve NCadde Agoro ile direk temasa geçebileceğiniz Facebook sayfasına https://www.facebook.com/ncaddeagora adresinden ulaşabilirsiniz. Son dönemlerin en popüler mimari projelerinden biri olan NCadde Agora projesinde bir daire sahibi olmak için elinizi çabuk tutun.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here