İsmail Filiz) kimdir?

1
255
Paşa Gönlüm Melih Kim
Paşa Gönlüm Melih Kim

Çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan Paşa Gönlüm dizisinde rol alan oyuncuları tanıtmaya devam ediyoruz. Bir önceki yazımızda dizinin güzel başrol oyuncusu Türkan karakterini canlandıran Leyla Feray‘ı tanıtmıştık. Bu yazımızda ise Paşa Gönlüm dizisinin erkek başrol oyuncularından Melih karakterini canlandıran İsmail Filiz‘i tanıtacağız. 34 yaşındaki başarılı oyuncu İsmail Filiz hakkında ayrıntılı bilgiler haberin devamında.

Paşa Gönlüm Melih Kimdir
Paşa Gönlüm Melih Kimdir

Paşa Gönlüm Melih Kimdir?

Paşa Gönlüm dizisinin dikkat çekici karakterlerinden olan Melih, çapkınlığı ve haytalığı ile tanınmaktadır. Üst düzey bir iş yerinde çalışmaktadır ancak işine önem vermeyen, aklı fikri çapkınlıkta ve haytalıkta olan bir karaktere sahiptir.

İsmail Filiz - Anadolu Kartalları
İsmail Filiz – Anadolu Kartalları

Paşa Gönlüm Melih’i Canlandıran İsmail Filiz Kimdir?

İsmail Filiz 1980 Ankara doğumludur. Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Kenan İmirzalıoğlu’nun başrollerinde oynadığı Ezel dizisinde Ezel karakterinin gençliğini oynamıştır. Ayrıca Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın 100.Yılı için çekilen Anadolu Kartalları adlı sinema filminde Üsteğmen Tunç Sözeri karakterini canlandırmıştır.

Paşa Gönlüm Melih Kim
Paşa Gönlüm Melih Kim

1 Yorum

  1. dizilerde en sevdiğim 3 erkek oyuncu var 1. Kenan İmirzalıoğlu 2. Cahit Kayaoğlu 3. ısmail filiz hem çok yakışıklılar bu üçünden gerisi yalan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here