Paykasa Güven Depoluyor

0
26 okunma
paykasa

Teknolojinin her geçen gün gelişiyor olması ile birlikte bir çok yenilikte her geçen gün insanların yaşamayı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ancak yaşamımızı kolaylaştıran teknolojik gelişmeler bazen olumsuz birtakım sorunlara da sebebiyet verebiliyor. Bu sorunların en temeli ise güvenlik problemi. Özellikle kullanıcılar tarafından sık kullanılmayan ve marka güveni olmayan sitelerden alışveriş yapmak büyük problemlere sebep olmaktadır. Özellikle sanal korsan olarak adlandırdığımız, insanları dolandırmak için bu tarz güvelik açıkları bulunan sitelerden kişilerin banka kartı veya kredi kartı bilgilerini ele geçirerek insanları dolandırmaktadırlar. Bu dolandırıcılar bazen de alışveriş yaptığımız site sahipleridir. Bu site sahipleri kullanıcılarının kişisel bilgilerine ulaşarak birtakım teknikler ile müşterilerini dolandırabilmektedirler. Bu sebeple de çok dikkatli olmalı ve her siteye kredi kartı ve kişisel bilgilerimizi gelişi güzel vermemeliyiz. Marka değeri düşük olan ve güvenlik açıkları bulunan sitelerden alışveriş yapmamız gerektiğinde ise can simidi olarak Paykasa imdadımıza yetişiyor. Çünkü Paykasa tam olarak bu tarz sitelerde güvenli bir alışveriş süreci yaşamamıza yardımcı olmaktadır.

Paykasa müşterilerine güven verirken de bu süreci çok güzel işletmektedir. Çünkü Paykasa almış olduğu güvenlik sistemleri ile dolandırıcılara fırsat vermemektedir. Çünkü Paykasa ön ödeme sistemine bağlı çalışmaktadır. Kredi kartları limitinizin tamamının kullanımına müsaade ederken, Paykasa yüklediğiniz oranda alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Kontör hesabı gibi çalışan Paykasa bu şekilde güvenliğinizi sağlamakta ve kullanıcıları tarafından her geçen gün güven depolamaktadır.

Paykasa’nın kullanımı da elde etmesi de çok kolay olan bir sanal alışveriş kartıdır. Paykasa hesabınızı aynen bir kredi kartı gibi kullanabilirsiniz. Kart numaranız, son kullanma tarihiniz ve güvenlik kodunuzu kullanarak kredi kartı yöntemi ile alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Paykasa ile bir diğer ödeme yapma olanağınız ise, Paykasa bayiniz tarafından size sağlanan Paykasa ödeme yapma kodunuzdur. Bu kodu kullanarak da kolayca ve güvenle ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa sanal kartınız bir yıl geçerlidir ve bu bir yıl içerisinde kullanılmalıdır. Ayrıca Paykasa sanal kartınız ile sadece bir işlem yapabilirsiniz. Bu durum da yine sizin güvenliğiniz için alınmış önemlerden biridir. Bu sebeple her işlemden sonra yeni bir Paykasa talep etmeniz gerekiyor. Ancak bu durumun dolandırılmamanız için alınmış en büyük önlemlerden biri olduğunu unutmayın. Siz de Paykasa satın al linkline tıklayarak, Paykasa’nın sizin için geliştirmiş olduğu bu güvenlik sistemleri ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Paykasa ile mutlu ve güvenli alışverişler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here