Prestigio Multiphone PAP7600 Duo Fiyatı ve Özellikleri

0
250 okunma
Prestigio Multiphone PAP7600 Duo
Prestigio Multiphone PAP7600 Duo

Ürettiği bütçe dostu modellerle dikkat çeken Prestigio, fiyat performans oranıyla gözleri kendisine çeviren MultiPhone Pap7600 DUO ile phaplet pazarına iddialı bir giriş yapıyor.

6 İNÇLİK DEV EKRAN

Prestigio MultiPhone Pap7600 DUO, 6 inç boyutuyla kullanıcılara çok geniş bir ekran sunuyor. 720p çözünürlükteki bu ekranda IPS panel kullanılmış. 6 inç boyutunda bir ekran için 720p çözünürlük oldukça tatmin edici. Panelin IPS oluşu ve ürünün bütçe dostu fiyatını da düşünürsek Multiphone Pap7600 DUO dengeli bir yapıya sahip. Ekrana ilk bakışta renklerin canlılığı, farklı açılardan bakıldığında bile görüntü bozulmalarının olmadığı anlaşılıyor.

Prestigio Multiphone PAP7600 Duo
Prestigio Multiphone PAP7600 Duo

8 MP ÖN / 13 MP ARKA KAMERA

Son dönemde popüler olan “selfie”  modası nedeniyle telefon üreticileri de ön kameraya odaklanmaya başladı. 8 MP’lik bir ön kamera sunan nadir markalardan biri olan Prestigio, bu yönüyle de rakiplerinden sıyrılıyor. Ayrıca arka kamera olarak da birçok pahalı telefonda yer verilen 13 MP’lik bir kamera kullanılmış. Donanım tarafında ise Cortex A7 tabanlı 1.5 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci görüyoruz. Android 4.2 Jelly Bean ile gelen cihazın 1 GB’lık RAM’i akıcı bir arayüz performansı sunuyor. Dead Trigger 2 gibi üst segment Android oyunları bile oynayabiliyor. Rakipleri içinde NFC özelliğine sahip tek cihaz olması da önemli bir unsur.

Sonuç olarak: Prestigio MultiPhone Pap7600 DUO, sunduğu özelliklere karşın bütçe dostu bir fiyatla karşımıza çıkıyor. O nedenle tam bir fiyat/performans telefonu olmuş diyebiliriz.

Prestigio MultiPhone Pap7600 DUO Fiyatı: 1099 TL

Kaynak: Hardware Plus

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here