Psikolog Barış Gürkaş ile Hayata Pozitif Bakın!

0
217 okunma
Psikolog Barış Gürkaş
Psikolog Barış Gürkaş

Eğer psikolojik olarak sağlığınız bozulursa bu durumda günlük işlerinizi yapmakta çok büyük zorluk çekersiniz. Bu durumun üstesinden tek başına gelebilmeniz çok zor olacaktır. Bu sebepten dolayı da psikologlardan yardım almakta fayda vardır. Tabi aldığınız yardımın profesyonel insanlar üzerinden olması çok önemlidir. İstanbul’da hizmet veren Psikolog Barış Gürkaş size en kaliteli şekilde yardımcı olmaktadır.

Psikolog Barış Gürkaş
Psikolog Barış Gürkaş

Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitiren doktor, aynı zamanda işletme bölümünü de bitirmiştir. Yani çift üniversite mezunudur. Buradan da ne kadar kaliteli bir eğitime sahip olduğunu anlayabilirsiniz. Klinik psikoloji konusunda uzman olan doktor, pek çok açıdan insanların sağlığını tedavi etmektedir. Bu konuda oldukça bilgili olmasının yanı sıra oldukça da güzel bir yaklaşım sergilemektedir. Yakın zamanda çocuklarla ilgili yayınladığı teknoloji bağımlılığı ve psikoloji başlıklı yazısı haber sitelerinde de büyük yankı uyandırmıştır.

Bilişsel davranışçı terapist konusunda uzman olan ve hastalarında bu tedavi yöntemini tercih eden Psikolog Barış Gürkaş’a http://www.barisgurkas.com adresinden ulaşabilirsiniz, pek çok farklı alanda da çalışmaktadır. Örneğin büyük şirketlere öfke, stres ve duygular üzerine eğitimler vererek insanların çalışma performansını da arttırıyor. Tüm bu özellikleri onun ne kadar kaliteli bir psikolog olduğunu gösteriyor.

Ayrıca çok duyarlı bir yaklaşım içerisinde olan doktor, Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde gönüllü olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca pek çok farklı kuruluş ile psikoloji üzerine seminerler veriyor. Kısacası alanında uzman ve insanlara her açıdan yardımcı olabiliyor. Eğer sorunlarınızı aşamıyorsanız ve bu durum artık psikolojik sağlığınızı etkiliyorsa Barış Gürkaş’tan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here