Rus Takvimi ile Bebeğin Cinsiyeti Nasıl Öğrenilir?

Rus Takvimi

Yeni evli veya ilk çocuk sahibi olacak olan kişiler bebeklerinin olacaklarını öğrendikleri andan itibaren bir heyecana kapılarak bebeklerinin cinsiyeti hakkında yorumlar yaparlar. Fakat bu yorumları onları tatmin etmediği için çeşitli yöntemlere başvurarak kendilerince tahmin üretmeye başlarlar. Aslında tıp’ın ilerlemesi ile birlikte gebeliğin 4. ayında bebeğinizin cinsiyeti doktorlar tarafından bilinmekte ve sizlere aktarılmaktadır. Fakat çiftler bu 4 ayı beklemekte sabırsızlandıkları için geleneksel yöntemlere başvurmaktadırlar. Bu geleneksel yöntemler genellikle Asya tarafında yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu yöntemlerden en çok tercih edilen ve en çok doğruluk olduğu tahmin edilen yöntem Rus takvimidir. Bu yöntem halk tarafından % 90 doğruluk barındırdığı düşünülmekte olup en çok doğrulanan takvimlerden birisidir.

Rus takvimi her sene yenilenmektedir, her sene insanlar sonuna tarih yazarak bunu doğrulamaya çalışırlar. Her yıl değişerek yenilenen bu takvim yeni gebe olmuş kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Çin takviminden yaralanmak için kesinlikle tam olarak yaşınızı ve hangi ay hamile kaldığınızı bilmeniz gerekmektedir. Yaşınızın bulunduğu sütun ve hangi ay hamile olduğunuzu bulunduğunuz yere baktığınız da bebeğinizin cinsiyetini tahmin edebilirsiniz. Bu şekil de siz çiftler de bebeğinizin geleneksel yöntemlerden birisi olan Rus takvimine göre cinsiyetini öğrenmiş olursunuz. Fakat halk arasın da doğruluğu olduğuna inanılsa da Tıp da kanıtlanmamış olduğu için sizler kesin olarak bebeğinizin cinsiyetini doktorunuzdan öğrenebilirsiniz. Bu yöntem sadece batıl inanç olarak kabul edilmektedir.

3 YORUMLAR

  1. Bir ara wipe out vardı ordada bi adam bu yöntemi kullanarak 3 çocuğunun doğum tarihinide aynı güne getirdiğini söylemişti çok ilginçti hakikaten.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here