Rüyada inek görmek ne anlama gelir

0
98

Rüyada inek görmek genel anlamda kadın ve erkek için ayrı manalara gelir. Kadın için evlilik demek erkek içinse maddi anlamda zenginlik demektir. Elbette bu ineği nasıl gördüğünüze ondan süt içip içmediğinize göre daha birçok farklı kıstasa ayrılıyor. Dolayısı ile de izler için kısa bir araştırma yapmak istediğimizde en sağlam kaynağın www.ruyadainekgormek.net adresi olduğunu gördük.

Ruyada inek görmek adresinde ilk olarak inekler birçok bölüme ayrılmış. Örneğin rüyanızda ineği süt sağarken ya da süt dolu bir inek görüyorsanız etrafınızda olan çok yakın ve iyi niyetli bir akrabanın olduğunu gösterir. Bu insandan yardım göreceğiniz ve iyi bir dostluk kuracağınız çıkartılır. Rüyada inek sağarken ne kadar fazla süt geldiğini görürseniz çevrenizde o kadar zengin akraba olduğunu gösterir. Bu zenginlik sadece para ile orantılı değil elbette. Aynı zamanda gönül zenginliği ve sizlere karşı olan iyiliklerini de ortaya koyar.

inek görmek hep hayra yoruluştur. Bu sebeple ineğin rengi ya da boyutu fark etmeksizin gördüğünü her rüyanın hayırlı olduğuna inanabilirsiniz. Özellikle sizler ineğe ne kadar yakınsanız ve onunla ne kadar fazla ilgileniyorsanız kısmetleriniz o kadar artacak demektir.  Rüyada ölü dana görmek ise pek hayra yorulmamaktadır.

Peki, rüyada sağılan ineğin sütünü içmek ne demektir birde ona bakalım. Eğer sineğin sütünü sağıp içtiyseniz, gerçek hayatta ki maddiyatınız tam tersi duruma geçer. Yani eliniz dar bir dönemdeyseniz daha da bollaşacak ve borçlardan kurtulacak ama eğer maddi olarak iyi günlerde yaşıyorsanız o halde biraz dara düşeceğinizi gösterir.

Eğer sütü sağıyor ama sütünü içmiyorsanız o halde yine bu size mal varlığı olarak gelir. Hem size hem de yakın çevrenizin ferahlığı artacak ve iş alanında yeni çevreler edinmiş olacaksınız. Rüyada inek genel anlamda hep para ile eşleştirilmiştir. Ani bir miras ya da şans oyunlarından yana yüzünüz gülebilir. Bu konuda elbette yüzde yüz rüyaya güvenilmez ama bir umut bağlanaılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here