Sağlıklı Dövme için Seçiminizi İyi Yapın

0
52

Dövme genellikle gençlik yıllarında yapılmaya başlanıp, daha sonra bir tutku haline dönüşen bir sanattır. Bir dövme yaptıran mutlaka ikincisini, üçüncüsünü yaptırır diye bir kanı vardır. Doğruluğu çoğu kişi tarafından ispat edilmiştir. Dövme bir nevi aşktır. Bir kere yaptırmaya karar verdiyseniz, bir daha vazgeçmeniz zordur. Dövme yaptırırken, gittiğimiz mekânın temiz ve sağlıklı olması sağlığımız için çok önemlidir. Kullanılan boyaların kaliteli olması da bir o kadar önem taşır. Belli bir zaman geçtikten sonra dövmenizin renginin değiştiğini görürseniz bu, muhtemelen kullanılan boyaların kalitesiz olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Dragon Tattoo
Dragon Tattoo

Dövme yaptırmayı düşünüyorsanız fakat sağlığınızı olumsuz etkileyecek ortamlardan çekiniyorsanız, yüksek kalite ve memnuniyet anlayışını ilke edinmiş olan Dragon Tattoo tam sizlere göre. Dragon Tattoo, her türlü renk ve desende dövmeyi vücudunuzda istediğiniz her bölgeye kolaylıkla ve steril olarak uygular. Size düşen yalnızca istediğiniz deseni, ismi, resmi belirlemek olacaktır. Hayal edin bir kâğıda çizin ve sanatçımıza gönül rahatlığıyla teslim edin. Profesyonel ekibimizle tam da istediğiniz dövmeyi yaptırmanız mümkün.

Daha önce yaptırmış olduğunuz dövmelerinizden memnun değilseniz ve sildirmek istiyorsanız Dragon Tattoo, dövme silme işlemi de yapmaktadır. Dövme sildirme işlemi çok kolay ve hemen yaptırıp bitirebileceğiniz bir uygulama değildir maalesef. Bunun için bir kaç hafta sabretmeniz gerekmektedir. Seanslar genellikle 3 ile 5 hafta arasında sürebilmektedir. Dövme sildirme ücretini merak edenler için ise, dövmenizin büyüklüğüne bakıp ona göre tespit edebiliyoruz. Görmeden fiyat vermemiz mümkün değildir.

Vücudunun herhangi bir yerine piercing yaptırmak isteyenler için de profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Piercing yaptırmak vücutta tahrişe yol açabilir. Uzun vadede iyileşme süreci vardır. Bu nedenle güvenilir ortamlarda yaptırmanız en iyisi olacaktır. Aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşmanız mümkün. Piercing yaptırdığınız bölgeye bakım yapmak gerekmektedir. Çok sık takıp çıkarmak uygun değildir. Bu piercing yaptırdığınız bölgede tahrişe yol açar. Eğer piercing yaptırmaya karar verdiyseniz arınık ortamımızda dilediğiniz yere örneğin; kaş, göbek, burun dil gibi buralara yaptırabilirsiniz. Ama dediğim gibi arınık ve sağlıklı ortamda bu işin uzmanlarına yaptırmanız gerekmektedir. Dragon Tattoo sizlere bu hizmeti en iyi şekilde verecektir.

Bayanlar için harika bir uygulama olan kalıcı makyajı yaptırırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Mutlaka bir uzmana bu uygulamayı yaptırmalısınız. Aksi takdirde beklemediğiniz kötü bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kalıcı makyaj göze, dudağa, kaşlara yapılmaktadır. Böylece yüzünüz daha canlı bir görünüme kavuşur. Kullanılan boyalarımız organik olduğundan dolayı yüzünüzde herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmaz. Kullandığımız malzemelerin hepsi yüksek kaliteli malzemeler olduğundan gönül rahatlığı ile kalıcı makyajınızı yaptırabilirsiniz.

Kalıcı makyaj uygulamasında çok acı çeker miyim diye merak edenler için, uygulama alanına uyuşturma işlemi yapıldığından dolayı acı çekmeyeceksiniz. Bakımınızı da düzgün yaptığınız takdirde mükemmel bir görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylelikle sabah işe giderken olsun, dışarı gezmeye çıkarken olsun dakikalarca aynanın karşısında uğraşmanız gerekmeyecek. Her an bakımlı ve güzel olacaksınız. Sabah uykunuzdan uyandığınızda bile. İstediğiniz çeşit dövmeyi yaptırabileceğiniz, kalıcı makyaj, piercing vs. her türlü uygulamayı en hijyenik şekilde ve profesyonel olarak yaptırmak isteyenler sizleri www.bodydragon.com sitemize bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here