Sana Bir Sır Vereceğim Aylin Öldü mü?

SBSV Aylin Öldü mü?
SBSV Aylin Öldü mü?

FOX TV ekranlarının genç izleyici arasında fenomen haline gelen dizisi Sana Bir Sır Vereceğim‘in 5 ocak 2014 tarihli yeni bölümünün son sahnesi, dizinin takipçileri üzerinde şok etkisi yarattı. Bu şokun sebebi Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin baş karakterlerinden Aylin‘in büyük bir patlamanın yaşandığı mekanda kalmış olmasıydı. Patlama sahnesi yaşanır yaşanmaz dizinin takipçileri Aylin öldü mü? diye merak etmeye başladı. Sana Bir Sır Vereceğim Aylin Öldü mü? Ölecek mi?, bir sonraki bölümünde neler yaşanacak?

SBSV Aylin Öldü mü?
SBSV Aylin Öldü mü?

Sana Bir Sır Vereceğim Aylin Öldü mü?

Hayranlarının kısaca SBSV ismini kullandığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin 5 ocak 2014 tarihinde yayınlanan 25.bölümünde, elektrik üretebilme yeteneğine sahip olan Aylin, büyük bir patlamanın içinde kaldı. Bu sahne bölümün son sahnesiydi. Bu nedenle Aylin’in akıbeti belli olmadan bölüm sona erdi. SBSV takipçileri Aylin’in ölüp ölmeyeceğini merak etmeye başladı. Önümüzdeki pazar günü yayınlanacak olan Sana Bir Sır Vereceğim 26.Bölüm‘de Aylin‘in sonunu hep birlikte göreceğiz.

Sana Bir Sır Vereceğim 25.Bölüm Son Sahne

Sana Bir Sır Vereceğim Aylin Öldü mü? yazımız hakkındaki yorumlarınızı alt taraftaki yorum panelinden paylaşabilirsiniz.

44 YORUMLAR

  1. aylinin lmesini isteyenlere yazıklar olsun…böyle düşünenler sbsv yi sevmeyen adilerdir.bana katılan yorumlasın.aytil sona ermesiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn……………….

  2. arkadaşlar aylin ölmedi fragmanı çıktı durunun yerine gelen kız tilki ile konuşurken dediki aylin ölmedi 26. fragmanının açıp izliye bilirsiniz

  3. demet abla seni cok cok cok ammma cok seviyom ablamdan daha daha daha cok seviyom sensiz hayat dusunemiyom ben azerbeycanliyim ben dizi finala cikinca ben kalb rasizliyina tutuldummmmm cok ariyo ben seni gormek hareleri dusunuyodum amma hebsi yandi kul oldu seni goremem cunki turkiyeye gelirsem seni nasil buurum demet abla sein cin twitter facebook odnokilassnik acdim seb bulamadim kendimi cok kootu his ediyommmmmmmmmmmmmmmmmmm benki 1 ay belkide 5 gun omurum kaldiiiiiiiiiiiiiiii seni cok seviyom bunu bil diye yazdim senin fotona bakib aliyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here