Seçkin Özdemir’in Yeni Dizisi Günahkar!

seçkin özdemir

Bir Aşk Hikayesi dizisinde canlandırdığı Korkut karakteri ile genç kızların sevgilisi haline gelen Seçkin Özdemir yeni dizi projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Seçkin Özdemir hayranları oyuncuyu yine FOX TV ekranlarında Günahkar adlı diziyle izleyecek. Bu habere en çok sevinen şüphesiz ki Bir Aşk Hikayesi dizisinin fanları oldu. Seçkin Özdemir’in yeni dizisi Günahkar hakkında tüm bilgiler haberin devamında.

Seçkin Özdemir Günahkar Dizisi
Seçkin Özdemir Günahkar Dizisi

Günahkar Dizisi Oyuncuları

Günahkar dizisinde Seçkin Özdemir‘e eşlik edecek oyuncuların seçimi için cast çalışmaları devam ediyor. Günahkar dizisinde Seçkin Özdemir’in partnerinin şu anda Arka Sokaklar dizisinde Komiser Leyla’yı canlandıran Gülcan Arslan olacağı konuşuluyor.

Günahkar Dizisi Konusu

Günahkar dizisi içinde aşk, ihanet ve entrikaların yer aldığı bir yapım olacak. Diziyle ilgili tüm gelişmeleri takip edip sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Seçkin Özdemir’in yeni dizisi Günahkar hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Seçkin Özdemir Fotoğrafları

17 YORUMLAR

  1. arkadaşlar seçkin bir programa katılmıştı orada seçkine şu soruyu sordular:gunahkar dizisinde oynayacaksınız diye bir seyler söyleniyor dogrumu denildi seçkinde hayır ben her hangi bir projede yer almayacaım demişti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here